„Bardzo namiętna i seksowna relacja” Josh Brolin szuka miłości!

W Mieście Grzechu nawet miłość bywa zabójcza. Boleśnie przekona się o tym Dwight, bohater ?Sin City: Damulka warta grzechu? ? jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji dekady, która właśnie dziś wchodzi na polskie ekrany. Grający tę postać Josh Brolin nie ma wątpliwości, że widzowie, podobnie jak jego bohater, nie zdołają się oprzeć urokowi zjawiskowej Evy Green.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=mWrzhXTktqY[/youtube]

?Eva jest wspaniała. Fantastyczna. Jej oczy zbiły mnie z tropu, już podczas naszego pierwszego spotkania. Patrzy na ciebie i zastanawiasz się, co się tak właściwie dzieje. Potem widzisz ją na ekranie, gdzie wszystko jeszcze się potęguje? ? zachwyca się Brolin. ?Związek Dwighta i postaci Evy ? Avy dziś nazwalibyśmy współuzależnieniem, tylko w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu.?

?On nie potrafi o niej zapomnieć. Bez względu na to, czy ona jest w pobliżu, czy nie, w jego piersi żyje Obcy, który tylko czeka, by rozerwać mu klatkę piersiową. Odkąd się pojawił może już tylko rosnąć. Czasami go męczy, czasami nie, ale gdy Ava wraca, traci nad nim kontrolę. Uważam, że jest to bardzo namiętna i seksowna relacja, ale też bardzo inwazyjna, nad którą Dwight nie ma do końca kontroli? ? opisuje aktor.

?Dwight to metaforyczna postać? ? mówi współreżyser filmu, Frank Miller. ? ?To bohater, który bardzo się zmienił. Kiedy spotykamy go po raz pierwszy, próbuje się pozbierać do kupy, po historii miłosnej, która skończyła się dla niego tragicznie. W momencie, gdy powoli zaczyna wydobywać się z tego bagna, miłość jego życia powraca, a wraz z nią kłopoty.?

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz