„Barbie Rockowa Księżniczka” przedpremierowe pokazy w Multikinie.

W najbliższą niedzielę, 9 sierpnia, jednocześnie w pięciu miastach w Polsce odbędzie się Super Premiera filmu Barbie Rockowa Księżniczka ? rozśpiewanego i roztańczonego musicalu z Barbie w roli głównej. Przed premierą, w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się Barbie Show, w którym zaśpiewa między innymi Ewelina Lisowska i zatańczą tancerze z Egurrola Dance Studio. Barbie Show będzie transmitowane do kin w Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.

Barbie Rockowa Księżniczka to najnowszy musical dla dzieci, w którym dwie młode dziewczyny ? niepokorna wokalistka rockowa Erika i grzeczna, spokojna księżniczka Courtney ? omyłkowo trafiają na niewłaściwe, rywalizujące ze sobą obozy muzyczne. Z czasem okaże się, że błąd organizatorów będzie okazją do zmierzenia się z obcym dla nich otoczeniem, a to z kolei pozwoli obu dziewczynom odkryć swoje talenty, z których do tej pory nie zdawały sobie sprawy. Musical w polskiej wersji językowej jest pełen pięknych, wpadających w ucho piosenek, które zdobędą serca dziewczynek.

Barbie Rockowa Księżniczka to propozycja nie tylko dla wiernych fanek lalek Barbie. To przede wszystkim barwny musical, który przypomina każdemu, jak ważne jest odkrywanie i pielęgnowanie swoich talentów. Barbie to postać, która niezmiennie od ponad 50 lat inspiruje dzieci i ich rodziców. Tym razem w najnowszym musicalu zachęca do odkrywania własnych zdolności.

Barbie Show z Eweliną Lisowską Zanim na ekranie zagoszczą Erika i Courtney, sala warszawskiego Multikina zmieni się w prawdziwą rockową scenę, na której zaśpiewa Ewelina Lisowska. Ta młoda, ale już uznana i utytułowana wokalistka tak jak bohaterki filmu miała odwagę iść własną drogą i realizować swoje muzyczne marzenia. Dzięki rodzicom odkryła swój talent i zapragnęła go rozwijać.

Piosenkarka zaśpiewa piosenkę ?Głos ma siłę?, która w pełni oddaje przesłanie filmu. Poza wokalnym show na małych widzów czekać będzie wyjątkowe widowisko z udziałem tancerzy z Egurrola Dance Studio. Podczas wydarzenia dzieci nauczą się układów tanecznych i słów piosenki, którą wykonają podczas finału Barbie Show wspólnie z Eweliną i tancerkami. W trakcie całej imprezy nie zabraknie dodatkowych atrakcji oraz kreatywnych zabaw zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników. Po seansie Ewelina Lisowska spotka się ze swoimi fanami ? to wyjątkowa okazja, by zdobyć autograf gwiazdy czy zrobić sobie z nią zdjęcie!

Konkurs ?Głos ma siłę? ? odkryj swój talent! Film Barbie Rockowa Księżniczka trafi na ekrany kin w całej Polsce już 14 sierpnia 2015. Wtedy też wystartuje wielki konkurs ?Głos ma siłę?, w którym wszystkie dzieci będą miały możliwość zaprezentowania swojego talentu. Już wkrótce na stronie barbie.pl będzie można doskonalić swoje zdolności ? nie tylko plastyczne, muzyczne czy taneczne ? i pokazać je światu! Bo każdy ma jakiś talent ? wystarczy go odkryć. Główną nagrodą w konkursie jest wyjątkowe spotkanie z Eweliną Lisowską!

Super Premiera filmu z przygodami rockowej księżniczki odbędzie się 9 sierpnia 2015 roku, w niedzielę, o godzinie 10:30, w pięciu Multikinach w całej Polsce: - Multikino Złote Tarasy w Warszawie - Multikino w Krakowie - Multikino w Gdańsku - Multikino Malta w Poznaniu - Multikino Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu

Bilety na premierowy pokaz dostępne są w sprzedaży na www.multikino.pl .

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz