„Bang Gang”: odważnie i szczerze o seksie, młodości i wolności. Zobacz zwiastun filmu!

Grupa przyjaciół podczas jednej z wakacyjnych imprez wymyśla odważną zabawę, którą nazywa Bang Gang. Nie grasz, nie liczysz się... Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna francuskiego filmu, który bez zahamowań opowiada o seksie, miłości, przyjaźni i wolności. "Bang Gang" w kinach od 11 marca!

Współczesna historia miłosna. Dwie przyjaciółki, George i Laetitia, zabijają wakacyjną nudę na imprezach w domu Alexa. Podczas jednego wieczoru przebojowa George prowokuje grę w Bang Gang, która szybko staje się obowiązkowym punktem następnych imprez. Seks, alkohol, narkotyki, zabawa do samego rana ? bez zahamowań, wszystko zostaje wśród znajomych. Ale beztroski czas szybko się kończy, kiedy George odkrywa, że chłopak, w którym jest zakochana, zdradza ją z najlepszą przyjaciółką. A na dodatek Bang Gang zaczyna wymykać się spod kontroli.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=y_ICuNMMxDQ[/youtube]

Debiutancki film francuskiej reżyserki to hipnotyzująca i pozbawiona zahamowań opowieść o seksie, miłości, przyjaźni i wolności. Eva Husson nie szuka skandalu, lecz opowiada o młodych ludziach ze szczerością i zrozumieniem, tak jak twórcy kultowego brytyjskiego serialu "Skins". "Bang Gang" swoją otwartością i bezkompromisowością przypomina również śmiałe i pozbawione uprzedzeń wobec seksualności dzieła Sofii Coppoli i Xaviera Dolana, ale francuska reżyserka wnosi do tych historii o dojrzewaniu i wolności swoje własne, autorskie spojrzenie, tworząc filmowy portret młodych ludzi.

Film "Bang Gang" doceniono na Festiwalu Kina Europejskiego Les Arcs, gdzie zdobył Nagrodę Jury, Nagrodę Jury Studenckiego, Nagrodę za Najlepszą Muzykę Filmową oraz Specjalną Nagrodę Cineuropa.

Każde pokolenie ma swój film o młodości. Każde pokolenie ma swój film o seksie. "Bang Gang" w kinach od 11 marca!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz