„Chce się żyć” – przedpremierowo w Cinema City!

Jeden z największych światowych sukcesów polskiego kina przebojem trafia na wielkie ekrany. Już w ten weekend Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy dramatu Macieja Pieprzycy. ?Chce się żyć? to film doceniony w kraju i za granicą ? obsypany aż 3 nagrodami na prestiżowym festiwalu w Montrealu ? z doskonałą obsadą i niezwykłą kreacją Dawid Ogrodnika. Niewiarygodna historia o marzeniach miłości i nadziei poruszy do głębi już w ten weekend, przedpremierowo w Cinema City w całej Polsce.

?Chce się żyć? to oparta na prawdziwych wydarzeniach, wzruszająca historia Mateusza, który wbrew poważnej chorobie podejmuje poruszającą walkę o godność i szczęście. W pełnej ciepła i humoru opowieści, przywodzącej na myśl francuski hit ?Nietykalni" i oscarowe arcydzieło ?Moja lewa stopa", wystąpiła plejada aktorskich znakomitości między innymi: Dawid Ogrodnik znany z roli Rahima w filmie ?Jesteś Bogiem?, Dorota Kolak, Arkadiusz Jakubik oraz Anna Nehrebecka.

Film "Chce się żyć? to ewenement w polskim kinie. Dramat został obsypany nagrodami ? Grand Prix, Nagrodą Publiczności i Nagrodą Jury Ekumenicznego ? oraz długimi owacjami na stojąco po pokazach na festiwalach w Gdyni i Montrealu. To doskonałe i ambitne kino, które porusza, napawa nadzieją i dotyka najgłębszych sekretów ludzkiej duszy. Wszystkich widzów spragnionych wielkich emocji zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu już w ten weekend ? 4 do 6 października. Tego filmu nie można przegapić!? ? zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Przyjdź do Cinema City i zobacz najlepszy polski film roku, jako pierwszy! Obraz oficjalnie trafi na ekrany kin 11 października. Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy już w ten weekend ? 4 do 6 października. W kinach w Cinema City Lublin, Krewetka, Bytom, Toruń Plaza, Poznań Plaza i Wałbrzych pokazy przedpremierowe filmu odbędą się wyłącznie 6 października.

Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.

INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz