„Avengers: Koniec gry” z ukraińskim dubbingiem w kinach Helios!

Mieszkający w Polsce ukraińskojęzyczni fani uniwersum Marvela mają powody do radości! Już w tę niedzielę na ekranach kin Helios królować będą Avengersi. Seanse „Avengers: Koniec gry” z ukraińskim dubbingiem odbędą się w 17 multipleksach sieci.

Helios, jako pierwsza sieć w Polsce, rozpoczęła projekcje światowych hitów filmowych w ukraińskiej wersji językowej i regularnie umieszcza je w repertuarze kin, gdzie zainteresowanie ukraińskojęzycznych widzów jest największe. Tym razem Helios zaprasza na emisję najnowszej ekranizacji świata Marvel Comics - „Avengers: Koniec gry”.

Najsłynniejsi superbohaterowie Marvela ponownie połączą siły w filmie „Avengers: Koniec gry”. Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana. Ta superprodukcja Marvela to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany tytuł tego roku! Tym bardziej, że w rolach głównych występuje plejada gwiazd, między innymi: Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Brie Larson oraz Chris Evans.

Sieć Helios serdecznie zaprasza ukraińskojęzycznych widzów na tę wyjątkową projekcję. Zakupu biletów można dokonać w 17 kinach sieci oraz na stronie internetowej pod adresem: www.helios.pl/seanse_ua.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz