Autentyczne sceny erotyczne. One pragnęły… z nim zagrać. Polski zwiastun ?Witamy w Nowym Jorku?

Pojawił się polski zwiastun ?Witamy w Nowym Jorku? - najnowszego filmu Abla Ferrary (?Zły porucznik?) z Gérardem Depardieu w roli głównej. Jak zapewnia reżyser, śmiałe sceny erotyczne i seksualność na planie były autentyczne.

26 września na ekranach polskich kin pojawi się najnowszy film wybitnego reżysera ? Abla Ferrary. Twórca ma na swoim koncie tak znakomite produkcje jak kultowy ?Zły porucznik? z Harveyem Keitelem, czy ?Król Nowego Jorku? z Christopherem Walkenem. Jego najnowsze dzieło pt.: ?Witamy w Nowym Jorku? z Gérardem Depardieu w roli głównej jest mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique?a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. W nowym filmie Ferrary pojawiają się śmiałe sceny erotyczne. Reżyser tak wspomina ich realizację:

?Tych scen nie próbowaliśmy. Na ekranie widać autentyczną reakcję dziewczyn na Depardieu. To prawdziwa chemia! Jego siłę czuje każdy. Wszystko, co widać na ekranie, jest autentyczne: seksualność, władza, nieujarzmiona siła. On sam jest największym afrodyzjakiem. Nie sądzę, aby te dziewczyny grały? Wiem to, ponieważ z nimi rozmawiałem. Wszystkie znały Depardieu, wiedziały z kim mają do czynienia. Pragnęły zagrać z nim w tych scenach??.

Depardieu dodaje: ?Można tych scen nie cierpieć, ale i tak trzeba je nakręcić, by dotrzeć do wyznaczonego przez siebie wcześniej celu. Emanują smutkiem i znużeniem tych ludzi, tego świata. Na pewien sposób to ?Salo, czyli 120 dni Sodomy?.?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=_G8P-A42tOk[/youtube]

Abel Ferrara, kultowy reżyser ?ZŁEGO PORUCZNIKA? z Harveyem Keitelem, powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique?a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. U boku Gérarda Depardieu w jednej z głównych ról zobaczymy Drenę De Niro, córkę Roberta De Niro.

Deveraux jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania błyskotliwej kariery finansisty.

?Witamy w Nowym Jorku? w kinach od 26 września

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz