„Asy bez kasy”, czyli jak ukraść 17 mln dolarów w gotówce!

Zach Galifianakis, mistrz tworzenia sytuacji bez wyjścia w trylogii ?Kac Vegas?, pojawi się 21 sierpnia na ekranach polskich kin w najbardziej zabawnej komedii tego lata ? ?Asy bez kasy?.

Jeśli myślisz, że tylko zawodowiec może ukraść 17 mln dolarów z pancernego skarbca, to jesteś w błędzie. Poznaj ekipę, która stoi za jednym z najsłynniejszych rabunków w historii USA. Gwiazdorowi ?Kac Vegas? partnerują Owen Wilson (?Stażyści), Jason Sudeikis (?Millerowie?) oraz Kristen Wiig (?Druhny?).

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=H6l9BcBTq3s[/youtube]

Dave (Galifianakis), mimo społecznego niedopasowania, stara się rzetelnie wykonywać pracę konwojenta. Dzień w dzień transportuje cudze miliony, marząc o własnej fortunie i o zdobyciu serca koleżanki z pracy (Wiig). Fantazje przeradzają się w rzeczywistość, gdy Steve (Wilson) wraz ze wspólnikami decyduje się ukraść pieniądze zdeponowane w skarbcu firmy przewozowej. Potencjał kryminalny nowo zawiązanej szajki jest bardzo niski, ale akcja kończy się niespodziewanym sukcesem. Świeżo upieczonych przestępców od pełni szczęścia dzielą jednak tysiące policjantów i agentów federalnych. Najtrudniejsze więc jeszcze przed nimi. Żyjąc w ukryciu, ciężko bowiem wydawać miliony i pozostać niezauważonym.

?Asy bez kasy? w kinach od 21 sierpnia!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz