Artur i Maja poznali Paddingtona!

Prace nad polskim dubbingiem do PADDINGTONA ruszyły pełną parą. Miś w studiu poznał osobiście Maję Ostaszewską i Artura Żmijewskiego. Artur Żmijewski to polski głos Paddingtona.

?Paddington to miś prostolinijny, prawdziwy. W uroczy sposób mówi o rzeczach najważniejszych. Uwielbiam z nim przebywać, on i jego przemyślenia zostaną ze mną na bardzo długo? ? powiedział aktor. W oryginale Paddingtonem został Ben Whishaw. Aktor znany m.in. ze świetnych ról w Pachnidle oraz Sky Fall.

Maja Ostaszewska wciela się postać Millicent, która pragnie przywłaszczyć sobie Paddingtona.

Praca przy tym dubbingu to super przygoda i jednocześnie niesamowite wyzwanie. Mimo, że moja bohaterka jest straszną paskudą to widzowie ją polubią ? powiedziała aktorka.

W oryginalnej wersji filmu zagrała ją Nicole Kidman. Nicole jest fantastyczna, to dla mnie duża frajda mówić jej głosem ? dodała Ostaszewska.

Artur, Maja i miś bardzo się polubili. ?Od pierwszego odcinka Ojca Mateusza śledzę losy pana Artura. Pani Maja okazała się dużo milsza niż jej bohaterka z Przepisu na życie. Jestem nimi oczarowany. Nieśmiało poprosiłem aktorów o podpisy, które dołączyłem do mojej kolekcji autografów? ? zdradził Paddington.

Paddington obserwując zmagania aktorów, postanowił również spróbować swoich sił w dubbingu.

?To niezła zabawa, ale chyba nie dla mnie. Ja wolę zwiedzać i zajadać marmoladę? ? powiedział miś.

PADDINGTON swoje pierwsze pokazy ma już za sobą. W Londynie oczarował widzów.

Pierwsi krytycy byli zachwyceni.

Robbie Collin THE DAILY TELEGRAPH

?Paddington jest zachwycający. To film na który czekasz i przywitasz go z radością tak wielką, jak filiżankę gorącej herbaty w zimowy poranek. Przygody niesfornego misia wciąż wywołują uśmiech na mojej twarzy i motyle w brzuchu. Nie spodziewałem się, że znów poczuję tak ogromną miłość do Londynu.?

Wendy Ide THE TIMES ?Miś, marmolada, przygoda. Urokowi Paddingtona nikt się nie oprze?.

PADDINGTON (PADDINGTON) PREMIERA: 2 stycznia 2015

W polskiej wersji językowej występują: ? Artur Żmijewski ? Maja Ostaszewska ? Jacek Mikołajczak ? Jolanta Fraszyńska ? Teresa Lipowska ? Zdzisław Werdejn

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz