Artur Barciś i Cezary Żak znowu razem!

Tego nie spodziewał się żaden miłośnik ?Rancza?! Artur Barciś i Cezary Żak zostali braćmi. Wszystko to w animacji ?Rycerz Blaszka. Pogromca smoków?, w której gwiazdy hitowego serialu obdarzyły głosami i talentem komicznym? dwugłowego smoka Popiołka.

?Gramy dwie głowy tego samego smoka. To znaczy głowy są różne, a reszta jest wspólna, nad czym nieco ubolewałem. Nawet zapytałem reżysera, czy nie ma opcji, by jakoś to sobie podzielić. Ja mógłbym mieć żołądek, serce, no i wątrobę, bo tę mam bardzo zdrową.? ? tłumaczy Żak. ?Czy fajnie być smokiem? Pewnie, ale ja mogę odpowiadać tylko za swoją głowę. A ona była bardzo fajna.? ? dodaje Barciś.   Poza gwiazdami ?Rancza? w obsadzie ?Blaszki? pojawią się również: Jacek Braciak ? w tytułowej roli niezłomnego rycerza, co nie lęka się przygód i korozji, a także ? etatowy czarny charakter polskiego kina Janusz Chabior w roli złodziejaszka Boba oraz dubbingowy specjalista do zadań specjalnych i misji pozornie niemożliwych Jarosław Boberek, jako smoczek Koks. Rycersko-smoczą ekipę filmu dopełnia znana z hitów ?Mulan? i ?Ralph Demolka? Jolanta Fraszyńska w roli dzielnej Bożenki, znanej jako Bo - pierwszej damy dworu rycerza Blaszki.

Żak i Barciś rozśmieszać będą od 6 września w kinach!

Sir Blaszka, najweselszy rycerz królestwa Zardzezii, pada ofiarą spisku złego księcia. Niesłusznie oskarżony o kradzież, zostaje pozbawiony zamku, tytułu i wygnany. Jedynym sposobem na odzyskanie honoru jest pokonanie smoka. Blaszka i jego przyjaciele ? waleczny smoczek Koks oraz wierny koń mechaniczny Czoper ? ruszają w pełną przygód wyprawę na koniec świata. Razem przyjdzie im stanąć do walki z dwugłowym potworem, ocalić piękną księżniczkę Bo i powstrzymać księcia, który uwięził dobrego króla Zardzezii.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz