?Arcade Fire: Reflektor Tapes? 24 września tylko w Multikinie!

Przyjdź do Multikina i zobacz dokument muzyczny, który rozszerzy doświadczenia widza oraz przeniesie go w wyjątkową przestrzeń audiowizualną. ?Arcade Fire: Reflektor Tapes? w wybranych kinach sieci Multikino już 24 września.

Wyreżyserowany przez nagrodzonego w 2013 w Sundance Kahlila Josepha muzyczny dokument ?The Reflektor Tapes? jest fascynującym wglądem w proces produkcji docenionego przez krytykę i słuchaczy albumu ?Reflektor? autorstwa zespołu Arcade Fire. Film rozszerza doświadczenia widza i przenosi go w wyjątkową przestrzeń audiowizualną. ?Relfektor? pokazuje twórczą podróż autorów albumu ? początki na Jamajce, sesje nagraniowe w Montrealu, improwizacyjny występ w haitańskim hotelu podczas pierwszej nocy karnawału, by wreszcie ukazać zespół podczas wypełnionych po brzegi zapierających dech w piersiach koncertów w Los Angeles i Londynie.

Arcade Fire zezwoliło Josephowi  na pełen dostęp do swoich tajemnic. ?The Reflektor Tapes? płynnie scala nieprezentowane nigdy wcześniej prywatne wideo, wywiady, materiały ze studia oraz zapisy koncertów. Efekt jest piorunujący.

Oprócz prezentowania materiału z ?Reflektora? oraz innych albumów grupy, ?The Reflektor Tapes? oferuje możliwość przesłuchania niewydanego dotąd utworu oraz przedstawia 20 minut ekskluzywnego materiału stworzonego specjalnie dla kinowej publiczności.

?Arcade Fire: Reflektor Tapes? będzie można zobaczyć 24 września o godz. 20.00 w  wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa ? Ursynów, Kraków, Wrocław Pasaż, Gdańsk oraz Poznań 51

Ceny biletów: 25 zł

Film w oryginalnej wersji językowej.

Na cykl Koncertów na Wielkim Ekranie w Multikinie zaprasza FCA Poland. Multikino i FCA Poland, producent zawsze gotowego do drogi nowego Jeepa? Renegade zapraszają fanów muzyki na Wielkim Ekranie w Multikinie do konkursu ?Jeep? w Multikinie? więcej informacji na: https://multikino.pl/pl/wydarzenia/koncerty/jeep-w-multikinie-podczas-koncertow

Bilety na ?Arcade Fire: Reflektor Tapes? w sprzedaży od 15 września. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz