Aplikacja Kinoplex VOD na Samsung Smart TV

Do bogatej oferty aplikacji oferujących wideo na życzenie dostępnych na platformie Samsung Smart TV dołącza Kinoplex VOD ? aplikacja znanego serwisu VOD Kinoplex.pl. Jej rozbudowana biblioteka zagwarantuje dostęp do największych światowych hitów filmowych, kina artystycznego oraz popularnych seriali.

Dostęp do niezwykle obszernej i regularnie powiększającej się bazy filmów i seriali aplikacji Kinoplex VOD uzyskamy od teraz bezpośrednio na telewizorach Samsung Smart TV. Biblioteka aplikacji zawiera pozycje odpowiednie dla każdego kinomana ? znajdziemy tu hollywoodzkie hity takie jak ?Don Jon?, ale także bajki dla najmłodszych oraz ambitne kino europejskie reprezentowane m.in. przez nagrodzoną Oscarem ?Miłość? w reżyserii Michaela Hanekego i ?Nimfomankę? Larsa von Triera. W dowolnej chwili obejrzymy także dzieła wchodzące w skład kolekcji PROSTO Z KINA, czyli najnowsze polskie i zagraniczne hity. Wśród nich znajdziemy polskiego kandydata do Oscara ?Idę?, czy najnowszy film cenionego Terry?ego Gilliama pt. ?Teoria Wszystkiego?. W ofercie aplikacji nie brakuje także świetnych seriali, takich jak popularne w Polsce ?House of Cards? czy thriller ?Hannibal?.

Twórcy serwisu i aplikacji Kinoplex VOD przygotowali kilka modeli oferujących dostęp do dzieł znajdujących się w bibliotece. Korzystając z pakietu Megahity, bogata kolekcja filmowa stanie przed nami otworem na zasadzie klasycznej wypożyczalni filmów za niewielką opłatą. Możemy także skorzystać z subskrypcji Kinoplex Max, za pośrednictwem której uzyskamy dostęp do bazy ponad 200 filmów bez ograniczeń na 30 dni za mniej niż 1 zł dziennie ? płacimy raz i oglądamy bez ograniczeń. AXN NOW, to z kolei subskrypcja która zagwarantuje nam dostęp do najlepszych seriali AXN, w tym wspomnianych ?House of Cards? oraz ?Hannibala?. Za 10 zł miesięcznie zyskamy możliwość nielimitowanego oglądania naszych ulubionych seriali. Rzecz jasna, aplikacja Kinoplex VOD oferuje także szeroką ofertę darmowych pozycji filmowych z najwyższej półki.

Wśród możliwości aplikacji znajdują się takie funkcje jak adaptive streaming, która optymalnie dostosuje strumieniowanie multimediów do naszego łącza, a także wybór pomiędzy oryginalną ścieżką dźwiękową a lektorem oraz możliwość oceniania filmów, dzięki czemu łatwo wybierzemy najpopularniejsze wśród użytkowników pozycje.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz