Antarktyda rok na lodzie ? 12 marca tylko w kinach sieci Multikino!

Sieć kin Multikino wspólnie z 9th Plan zapraszają 12 marca na wielokrotnie nagradzany dokument Antarktyda rok na lodzie. Ten niezwykły film zobaczymy w 15 Multikinach w Polsce. Przeżyj rok w najbardziej ekstremalnych warunkach na świecie.

Oszałamiający wizualnie zapis tego co dzieje się na Antarktydzie, najmroźniejszym miejscu na Ziemi podczas całego roku. Do tej pory nie udało się żadnej ekipie filmowej na świecie. Miejsce, które przez długie miesiące jest odcięte od reszty świata, skute przeraźliwym zimnem i ogarnięte niekończącą się ciemnością. Niezwykła filmowa historia opowiedziana z punktu widzenia osób, które pracują tam na co dzień, utrzymując bazy w tym najbardziej surowym zakątku na naszej planecie.

Filmowcy zwykle kręcą tam zdjęcia jedynie podczas krótkiego okresu letniego. Ten dokument powstawał na przestrzeni 15 lat, włączając w to 9 zimowych okresów. Dzięki temu widzowie mogą odkryć na nowo ten fascynujący kontynent.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=QDJzjomSN94[/youtube]

Prasa o filmie:

- ?Olśniewający? - New York Times - ?Zapierający dech w piersiach? Niezwykłe przeżycie? - Huffington Post - ?Fascynujący? - Los Angeles Times - ?Niezwykły. Odkrywa nasze postrzeganie natury na nowo? - The New Zealand Herald - ?Po to właśnie wymyślono kamery? - Film Fanatic

Pokaz filmu ?Antarktyda rok na lodzie? odbędzie się 12 marca o 19:00 w 15 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady i Zabrze.

Data i start wydarzenia: 12 marca, 19:00

Bilety: Normalny ? 19 zł Ulgowy, z legitymacją studencką lub z kodem zniżkowym z Facebooka Multikino Polska (tylko w kasie kina) ? 17 zł

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl Pobierz vouchery zniżkowe na Facebooku Multikino Polska:

https://www.facebook.com/MultikinoPolska/app_609431202462179

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz