Ant-Man: superbohater, którego z przyjemnością zabrałbyś do pubu

Po amerykańskiej premierze ukazało się wiele entuzjastycznych recenzji filmu. Podkreślano w nich znakomite decyzje obsadowe: ?Nie dałoby się nakręcić dobrego filmu o Ant-Manie bez dobrego Ant-Mana. Na szczęście filmowcy doskonale wywiązali się ze swojego zadania - powierzyli tę rolę genialnemu, uroczemu Paulowi Ruddowi? - napisał Kenneth Turan z ?Los Angeles Times?. Zwracano też uwagę na pełną napięcia akcję oraz perfekcyjną reżyserię: ?To film akcji z prawdziwego zdarzenia. Jest w nim wszystko: zawrotne tempo, eksplozje, wspaniałe kostiumy i armie mrówek. A w dodatku jest znakomicie wyreżyserowany? - twierdzi Poppy-Jay Palmer ze ?SciFiNow?.

Ale poza uznaniem dla warsztatu twórców i walorów technicznych tej superprodukcji doceniano także ludzką twarz nowego herosa, lekkość filmu i walory czysto rozrywkowe. Zdaniem Kim Newman z ?Empire Magazine?: ?Nie da się go nie lubić, a momentami jest wręcz cudowny?, a Kate Muir z ?Times? napisała: ?To jeden z niewielu superbohaterów Marvela, których z przyjemnością zabrałbyś do pubu?.

Emocjonujące przygody Ant-Mana oraz jego mentora, Hanka Pyma, zaskakują zarówno w warstwie fabularnej, jak i warsztatowej. Poza wartką akcją uwagę zwraca sprawne łączenie filmowych gatunków. Coś dla siebie znajdą tu zatem zarówno wielbiciele sensacji i efektów specjalnych (także tych w skali mikro - w końcu pojawią się armie mrówek), ale też rozrywki i dobrego humoru. A wciągającą historię odkryją wszyscy ci, którzy nie znają jeszcze komiksów z Pymem i Ant-Manem.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=LsGksN9gIoE[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=FSz-IlM7tTw[/youtube]

Hank Pym to jeden z założycieli Avengers. Dzięki odkryciu cząsteczki Pyma ? związku chemicznego pozwalającego zmieniać wielkość i dającego nadludzką siłę ? został Ant-Manem. Mało tego, opracował też technologię, która pozwala mu kontrolować armie mrówek. Ale w filmie to nie on będzie głównym bohaterem. Pojawi się nowy Ant-Man (Paul Rudd), dla którego Pym (Michael Douglas) będzie mentorem.

?Ant-Man? już w kinach!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz