Anna Cieślak robi Fru! z „Krainy lodu”. Aktorka pierwszą z gwiazd dubbingu odlotowej animacji!

W najbardziej kasowej animacji wszech czasów, disnejowskiej ?Krainie lodu?, popisowo zdubbingowała swoją imienniczkę?księżniczkę. Teraz Anna Cieślak powraca do kin i otwiera plejadę gwiazd, których głosy usłyszymy w polskiej wersji językowej ?Fru!?. W odlotowym dziele twórców znakomitych animacji ?Fantastyczny Pan Lis?, ?Gnomeo i Julia? i ?Disco robaczki? oraz zjawiskowego aktorskiego ?Grand Budapest Hotel?, aktorka wyręczy Dakotę Fanning i przemówi głosem ptaszka o imieniu Ela. Jako sympatyczny niebieski ptak (z koloru, nie z natury!) weźmie udział w pełnej przygód i humoru podróży do Afryki. A przy okazji wda się w podniebny flirt z głównym bohaterem. ?Fru!? trafi na ekrany 6 marca.

Ptaszek, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. Jednak za sprawą nowych pierzastych przyjaciół i sympatycznej biedronki, która ma trochę nierówno pod kropkami, mały bohater pokaże wszystkim, gdzie ptaki zimują!

Autorem ścieżki dźwiękowej do przygód podniebnego żółtodzioba jest laureat Oscara za muzykę do ?Zakochanego Szekspira? ? Stephen Warbeck. Natomiast koncept artystyczny i projekty graficzne ?Fru!? to dzieło wyobraźni i talentu Benjamina Rennera, autora zachwycającej, nominowanej do Nagrody Akademii krótkometrażówki ?Ernest i Celestyna?. W oryginalnej wersji językowej bajki swoich głosów użyczają m.in. Dakota Fanning, Danny Glover, Christine Baranski i Seth Green. Gwiazdorski skład krajowego dubbingu komedii z polotem poznamy wkrótce. Polską wersję językową przygotowują twórcy familijnych przebojów ?Zambezia? i ?Kumba?. ?Fru!? rozwinie skrzydła w kinach 6 marca.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=0IXTrOp6jWM[/youtube]

?Wierzymy, że ?Fru!? pobudzi wyobraźnię dzieci, młodzieży i dorosłych. To przepięknie napisana opowieść o sile samopoznania, która zabiera widzów w niezapomnianą podróż. Nasz film jest jednocześnie przezabawną komedią i chwytającą za serce baśnią o dążeniu do realizacji własnych marzeń? ? producent Corinne Kouper dla Screen Daily.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz