Anja Rubik w nowym teledysku MISTER D.

Pojawił się  teledysk do piosenki MISTER D. ?Chleb?, w reż. Krzysztofa Skoniecznego (głębokiOFF), w którym - obok przedstawicieli świata kultury - w jedną z głównych ról wcieliła się top modelka ANJA RUBIK. Piosenka pochodzi z debiutanckiego albumu ?Społeczeństwo jest niemiłe? MISTER D., najnowszego projektu Doroty Masłowskiej - pisarki, a teraz także kompozytorki i piosenkarki.

Klip to blokowa opera z boskimi latami 80's/90's w tle. Anja Rubik wciela się tu w postać Princess Dresiary (alter ego Dresiary granej przez Dorotę Masłowską), która posypuje twarz okruszkami łez z bułki tartej, pląsa po polskich łąkach z Jego Starą (Maciej Nowak)  i wyrusza w romantyczną podróż na jamniku z Super Dresiarzem.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=-1-z48cJDbc&feature[/youtube] Poprzedni teledysk Mister D. - HAJ$ promuje film Krzysztofa Skoniecznego "Hardkor Disko", który wejdzie na ekrany polskich kin 4 kwietnia 2014: [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=a4suvl4AO88&feature[/youtube] Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz