Anioły w podróży po Stanach

Aktorzy ?Darów Anioła: Miasta kości? od ubiegłej niedzieli podróżują po Stanach. Pierwszym przystankiem touru było Mall of America w Minneapolis, największe centrum handlowe w USA. Fani Miasta Kości - książki na podstawie której nakręcono film, uzbrojeni w śpiwory i maty,  ustawiali się w kolejkach już w sobotę, aby zobaczyć aktorów grających ich ulubione postaci. A ci podczas pierwszego spotkania z fanami rozdali niemal pół tysiąca autografów! Nic dziwnego więc, że książka już jest bestsellerem na światowych listach sprzedaży.

30 sierpnia Lily Collins, Jamie Campbell Bower i Kevin Zegers odwiedzili Chicago. W tym tygodniu fani będą mogli spotkać się z obsadą również w Miami i Filadelfii.

Bohaterką ?Darów Anioła: Miasta kości? jest zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray. Pewnego dnia przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia?

Zaplanowano już plan zdjęciowy do 2 części sagi. W ?Darach Anioła: Mieście popiołów? pojawi się nowa bohaterka, którą zagrać ma Sigourney Weaver.

A oto zapowiedź hitu:


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz