Animacja „Pac” w kinach!

 

Krótka animacja ?Pac!? Alicji Błaszczyńskiej wejdzie do kin 20 lutego wraz z islandzką komedią ?O koniach i ludziach? Benedikta Erlingssona. Szort otrzymał  I Nagrodę "Złoty Tobołek Koziołka Matołka" w kategorii "Animowane Fraszki" na Ogólnopolskim Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA. Spectator był partnerem tego wydarzenia. Był pokazywany również m.in. na 7. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu oraz na SeMaFor Film Festival.

Realizując misję, polegającą na promowaniu krótkich metraży oraz ich twórców, Spectator, ponownie wprowadza krótki film na duży ekran. Tym razem prezentujemy Państwu zabawną fraszkę na temat strachu przed pająkami. Alicja Błaszczyńska, autorka animacji, jest studentką PWSFTviT w Łodzi na kierunku film animowany i efekty specjalne.

?Pac!? to krótka historia kobiety, która chciała się wykąpać. Na nieszczęście ta zwyczajna czynność okazała się tragiczna w skutkach.

Animacja Alicji Błaszczyńskiej wejdzie do kin wraz z islandzką czarną komedią ?O koniach i ludziach? w reż. Benedikta Erlingssona.

 [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=me6BjWMtmVI[/youtube]

?O koniach i ludziach? B. Erlingssona to czarna komedia, której akcja dzieje się na Islandii. Jest to historia o niezwykłej więzi między ludźmi i końmi. Poznajemy ekscentrycznych mieszkańców małej społeczności, którzy powodowani silnymi emocjami, wplątują się w zabawne, ale i niebezpieczne przygody. Bohaterami filmu są również konie- piękne zwierzęta ? przedstawiciele rasy niedużych koni islandzkich. To z ich perspektywy oglądamy absurdalne działania ludzi.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz