ANIA DĄBROWSKA i GRUSBON w piosence do filmu 1800 GRAMÓW (15 listopada w kinach)

Takiego duetu jeszcze nie było!

Ania Dąbrowska i Tomasz „GrubSon” Iwanca we wspólnym utworze do filmu „1800 gramów”

Teledysk promujący najnowszą produkcję TVN już w sieci

Ania Dąbrowska ft. GrubSon - 1800 Gramów (Gdy wiem, że jesteś) 

Napisanie utworu do filmu, który odda emocje płynące do widza z ekranu kinowego to duże wyzwanie. Tego zadania podjęła się Ania Dąbrowska, która jak nikt potrafi przy pomocy swojej muzyki i tekstów chwycić odbiorców za serca. U jej boku pojawił się Tomasz „GrubSon” Iwanca, który w filmie „1800 gramów” debiutuje także w roli aktora. Raper choć na co dzień porusza się po zupełnie innym muzycznym świecie, dokładnie wie jakich użyć słów, by podsumować otaczającą nas rzeczywistość. Wynikiem tej kolaboracji jest utwór „1800 gramów (Gdy wiem, że jesteś)”, promujący najnowszą filmową produkcję TVN. „1800 gramów” na ekrany kin wejdzie 15 listopada, a już dziś zapowiedź filmowych wzruszeń można zobaczyć w wyjątkowym teledysku Ani Dąbrowskiej i GrubSona.

Ania Dąbrowska jest jedną z najczęściej nagradzanych polskich wokalistek, kompozytorek i autorek tekstów. Wydała dotąd sześć albumów studyjnych, z których aż pięć trafiło na pierwsze miejsce listy sprzedaży OLiS w Polsce i uzyskało status platynowych. Ma na koncie 34 nominacje do Fryderyków, w tym 9 wygranych statuetek. Jej największe hity w serwisie YouTube liczą po kilkadziesiąt milionów odsłon.

Tomasz „GrubSon” Iwanca to raper i producent muzyczny, jeden z najpopularniejszych autorów na polskiej scenie hip-hopowej. Działalność artystyczną rozpoczął pod koniec lat 90. Występował w formacjach 3oda Kru, Siła-Z-Pokoju i Super Grupa. W 2009 roku ukazał się pierwszy oficjalny album rapera zatytułowany O.R.S. Jego kawałek „Na szczycie” to pierwszy polski utwór hip-hopowy, który przekroczył 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. GrubSon w tym roku zadebiutuje w roli aktora – raper nie tylko wraz z Anią Dąbrowską stworzył utwór promujący film „1800 gramów”, ale również gościnnie pojawi się na dużym ekranie.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz