?Ani słowa więcej? podczas ostatniej w tym roku odsłony Ladies Night!

Już 28 listopada o 19:30 rusza ostatnia w tym roku odsłona ulubionego babskiego spotkania w Cinema City! Nie możesz opuścić wieczoru pełnego atrakcji i ominąć przedpremierowego pokazu ujmującej komedii ?Ani słowa więcej? z pamiętną gwiazdą ?Rodziny Soprano? Jamesem Gandolfinim w roli głównej. Listopadowe Ladies Night to zastrzyk optymizmu na nadchodzącą zimę! Wiesz, jak zawsze wyglądać promiennie, świeżo i kobieco, gdy za oknem ponuro i mroźno? W czasie listopadowego Ladies Night w Cinema City dowiesz się, co zrobić, by cieszyć się pięknym wyglądem każdego dnia! Niecodzienne babskie spotkanie to nie tylko filmowe hity ? to również inspirujące i praktyczne porady z zakresu urody, mody i pielęgnacji. Zaproś przyjaciółki i razem weźcie udział w ostatnim czarującym kobiecym wieczorze w tym roku!

Listopadowe Ladies Night ma dla Pań wyjątkową propozycję filmową ? ?Ani słowa więcej? z Jamesem Gandolfini i Julią Louis-Dreyfus w rolach głównych. Przezabawna i ciepła komedia przedstawia historię rozwiedzionej Evy ? kobiety ?po przejściach?, próbującej ułożyć sobie życie z Albertem ? sympatycznym i troskliwym 50-latkiem. Kobieta zaprzyjaźnia się także z Marianne ? pewną siebie poetką, wciąż narzekającą na byłego męża. Sprawy zaczynają się komplikować, gdy Eva dowiaduje się, kto jest byłym jej przyjaciółki?

Partnerami listopadowej odsłony Ladies Night są: Hortex, Oriflame, Płatki Nestle Lion, Loyd, Razowy Kwas Chlebowy, Vimed, Nescafe, Lee, Stopklatka i Radio Zet Gold. Już 28 listopada przyjdź i wspólnie z Cinema City świętuj jesienną edycję Ladies Night!

Ladies Night wystartuje już 28 listopada o godzinie 19:30 w następujących kinach Cinema City w aż 14 miastach Polski: Cinema City Częstochowa Jurajska Cinema City Gliwice Cinema City Kraków Bonarka Cinema City Bydgoszcz Cinema City Zielona Góra Cinema City Katowice Silesia Cinema City Gdańsk Krewetka Cinema City Toruń Czerwona Droga Cinema City Poznań Plaza Cinema City Lublin Cinema City Warszawa Arkadia Cinema City Warszawa Mokotów Cinema City Łódź Manufaktura Cinema City Wałbrzych Cinema City Rybnik

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz