Angelina Jolie opowiada o swojej roli w „Czarownicy”

Śpiącą Królewnę z wielkiego i małego ekranu znają niemal wszyscy. Jej archetypowa historia tkwi w podświadomości każdego, kto choć raz słyszał o uroku rzuconym przez złą czarownicę, ukłuciu wrzecionem i zapadnięciu w sen, z którego może wybudzić wyłącznie pocałunek księcia. Ale mało kto się zastanawiał, co było wcześniej.

Tym tropem poszli twórcy ?Czarownicy?. Główną bohaterką uczynili Diabolinę znaną z disneyowskiego klasyka, ?Śpiąca Królewna? z 1959 roku. Najnowsza produkcja studia przybliża historię najbardziej znanego spośród disneyowskich czarnych charakterów. Na jaw wyjdą motywy, które kierowały Diaboliną, gdy rzucała urok na nowonarodzoną królewską córkę, Aurorę, a także wypadki, które zmieniły serce tytułowej bohaterki w kamień. Nie zabraknie również zrealizowanego z hollywoodzkim rozmachem konfliktu pomiędzy królestwem lasu, a królestwem ludzi.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=MkqFCyxtq4c[/youtube]

? Odnieśliśmy się z szacunkiem do klasyka. Zachowaliśmy te elementy opowieści, które wszyscy kochamy. Ale mamy nadzieję, że będzie to jednocześnie wyprawa w nieznany świat. To piękna i zaskakująca opowieść ? powiedziała odtwórczyni głównej roli, Angelina Jolie. Dlaczego zaskakująca? Bo rzuci nowe światło na dobrze wszystkim znaną historię. To doskonały pretekst, by raz jeszcze zajrzeć do baśniowej krainy, w której nie wszystko jest takim jakim się wydaje.

?Czarownica? w kinach od 30 maja!

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz