Angelina Jolie, Nicole Kidman i Roma Gąsiorowska-Żurawska – co łączy te gwiazdy

Co łączy Angelinę Jolie, Nicole Kidman, Kristen Bell i Romę Gąsiorowską-Żurawską? Talent, uroda, energia, wykonywany zawód oraz fakt, że każda z aktorek wystąpiła w filmie razem z małżonkiem. Dla Romy okazja do zagrania u boku męża pojawiła się w komedii ?Kochaj?. W historii wieczoru panieńskiego, podczas którego wszystko wymyka się spod kontroli, aktorka wcieliła się w Ankę ? drapieżną femme fatale ze słabością do facetów w mundurach. Natomiast jej partnerowi, Michałowi Żurawskiemu, przypadła rola? policjanta. Efekt filmowej współpracy pary poznamy 3 czerwca, lecz już dziś gwiazda ?Kochaj? odkrywa kulisy wspólnych scen z ukochanym.

Kochaj fot. Mikołaj Tym / Federico Film

?Postać policjanta, który pojawia się w filmie i w którym Anka zakochuje się, gra mój mąż Michał Żurawski? ? mówi gwiazda ?Kochaj?. ?To było dla nas bardzo zabawne. Jesteśmy małżeństwem już prawie siedem lat, więc przypomnienie sobie momentu zakochania się, było interesującym wyzwaniem aktorskim. Mając dwójkę dzieci, mogliśmy z dystansem popatrzeć sobie w oczy i znów zobaczyć te ogniki pierwszej fascynacji. To było przyjemne, że ktoś dał nam taką szansę?.

?Michał zagrał policjanta i przykładnego obywatela. Archetypicznego, idealnego mężczyznę, który świetnie wygląda i za którym oglądają się kobiety. Natomiast Anka jest zwariowana i szalona. Właściwie do każdego faceta pała miłością. I nagle pojawia się ktoś, kto ją zmienia. Dla mnie i Michała to była przygoda. Do tego pełna humoru, bo mój mąż wymyślił, że cały czas będziemy się całować. Nawet reżyserka widząc nas w kamerze, mówiła, że ?nareszcie ktoś robi to jak trzeba?. A ja sama już w końcu nie wiedziałam, czy my to gramy, czy naprawdę tak się całujemy? ? śmieje się Roma.

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz