Angela, Nadia i… Ola! Kim jest najnowsza kobieta „Psów”?

Jeśli pamiętacie Angelę i Nadię, to musicie poznać Olę

Dominika Walo w obsadzie kultowej serii
Władysława Pasikowskiego

„Psy 3. W imię zasad” – premiera 17 stycznia 

Angela i Nadia z poprzednich odsłon kultowej serii „Psy” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, przez lata zyskały status legendarnych bohaterek. Ola w filmie „Psy 3. W imię zasad” to niezależna i pewna siebie dziewczyna, która tylko na pozór doskonale radzi sobie w świecie mężczyzn, a tak naprawdę szuka miłości, bezpieczeństwa i uczciwości. W tej roli debiutująca na dużym ekranie Dominika Walo. „To zła kobieta była” – jak będzie z Olą? Odpowiedź w kinach już 17 stycznia.

Dominika Walo to studentka IV roku aktorstwa w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi. Jej dyplomowy spektakl „NIE JEDZ TEGO, to jest na Święta” w ubiegłym tygodniu zdobył GRAND PRIX 39. WGIK International Student Festival w Moskwie. „Psy 3. W imię zasad” to filmowy debiut aktorki.

 Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent  hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz