Andrzej Blumenfeld ojcem Vince’a Vaughna

Andrzej Blumenfeld to aktor, który ma na koncie ponad trzy dekady występów w teatrach na całym świecie, m.in. Wybrzeże, Studio, Narodowym a obecnie Dramatycznym w Warszawie a w latach 1982-85 w ransformtheater w Berlinie. Zna biegle angielski, niemiecki i rosyjski, potrafi się również posługiwać francuskim. Opracował i prowadził autorski program pracy z młodymi ludźmi w oparciu o techniki sceniczne. Grał m.in. w ?Dekalogu IV? Kieślowskiego, ?Pierścionku z orłem w koronie? K.Kutza, ?Pianiście? Romana Polańskiego, ?Różyczce" J.Kidawy-Błońskiego oraz ?Janie Pawle II? Johna Kenta Harrisona. W lutym pojawi się w roli Mikołaja Wozniaka, ojca trójki synów i właściciela sklepów mięsnych. Jego synem będzie Vince Vaughn.

"Wykopany Ojciec" W KINACH OD 7 LUTEGO

Mikołaj Wozniak to ciepły i szczodry patriarcha familii, który stawia rodzinne więzi ponad wszystko inne. Największym dla niego szczęściem jest możliwość codziennego spotykania się z synami. ?Chciałem pokazać bardzo zżytą emocjonalnie rodzinę, co kontrastuje z całą sytuacją posiadania 533 potomków?, wyjaśnia reżyser Ken Scott. ?Chciałem również rodziny hołdującej tradycjom. Dlatego wybrałem polską familię, ażeby zgłębić główny wątek filmu ? ojcostwa?, dodaje Scott. ?Mikolaj to bardzo ważna postać, szukaliśmy więc aktora, który miał w sobie prawdziwą polskość, a Andrzej posiadał również wszystkie cechy, które chciałem pokazać w Wozniaku seniorze.

Reżyseria: Ken Scott

Obsada: Vince Vaughn (?Polowanie na druhny?, ?Sztuka zrywania?, ?Cztery gwiazdki?) Cobie Smulders (?Avengers?) Chris Pratt (?Wanted: Ścigani?, ?Jeszcze dłuższe zaręczyny?) Andrzej Blumenfeld (?Różyczka?, ?Idealny facet dla mojej dziewczyny?)

Gatunek: Komedia Produkcja: USA 2013 Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Znakomita komedia o tym, że za wszystkie przyjemności przyjdzie nam kiedyś zapłacić.

Najdojrzalsza rola Vince?a Vaughna, który zrywa z wizerunkiem gwiazdy rubasznych komedii w zabawnym poradniku dla wszystkich, którzy szukają idealnego partnera.

Dave Wozniak 20 lat temu zarabiał jako dawca banku nasienia. Nie rozważał konsekwencji, liczyła się forsa. Dziś Dave niewiele się zmienił ? jest beztroskim, sympatycznym i niezbyt odpowiedzialnym facetem, zupełnie nie przygotowanym na wiadomość, że jest ojcem 533 dorosłych już dzieci, z których 142 złożyło pozew o ujawnienie tożsamości ojca? czyli Dave?a. W jednej chwili jego życie staje na głowie, a jedno staje się pewne ? nigdy nie będzie mógł już narzekać na samotność?

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz