„Amy” – głośny dokument o Amy Winehouse od 4 grudnia na VoD

4 grudnia swoją premierę VoD będzie miał film "Amy" w reżyserii Asifa Kapadii. Głośny dokument opowiadający historię brytyjskiej piosenkarki Amy Winehouse będzie można obejrzeć na VOD.pl oraz na platformie Cineman.pl.

Tydzień później, od 10 grudnia, film będzie dostępny na DVD. Wydanie będzie zawierać 46 min. dodatków: niewykorzystanych scen i niepublikowanych wykonań artystki.

W dniach 10-18 grudnia "Amy" będzie można go kupić poprzez sklepik online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,99 zł. Cena standardowa to 29,99 zł.

"Amy" to trzymająca w napięciu historia, stworzona z nieznanych dotąd materiałów, kręconych ukradkiem ujęć, zbliżeń i wyznań. Przejmujący film, który ukazuje prawdziwą historię, znaną tylko z plotkarskich portali i pierwszych stron gazet.

Amy Winehouse ? z dala od kamer, prywatnie, intymnie, a także na scenie w świetle reflektorów. Jej talent, miłość i tajemnica w filmowym wydarzeniu, które zachwyciło i wzruszyło światową widownię.

Film dostępny od 10 grudnia w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Matras oraz Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów), a także w sklepach internetowych empik.com, merlin.pl oraz DVDmax.pl.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=JjVYrLDr290[/youtube]

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (angielski) z polskimi napisami.

Czas trwania: 127 min.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz