Alvin i wiewiórki wpadną z wizytą do Łodzi i Krakowa

Któż nie zna sympatycznych wiewiórek Alvina, Szymona i Teodora? Miliony dzieci i rodziców na całym świecie podziwiają ich wokalne zdolności i nie mogą doczekać się kolejnej części ich przygód. Dlatego też, z okazji zbliżającej się premiery filmu ?Alvin i wiewiórki: Wielka Wyprawa? Alvin organizuje dla swoich fanów imprezę.

W sobotę 23 stycznia Alvin i wiewiórki zorganizują imprezę w w Galerii Kazimierz w Krakowie

Niedziela 24 stycznia to wyjątkowe spotkanie dla  przyjaciół Alvina i wiewiórek w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja w Łodzi.

Przychodząc na imprezę przeniesiecie się do Los Angeles. Los Angeles ? znane też jako Miasto Aniołów ? to nie tylko dom Alvina, Szymona i Teodora ale też światowa stolica kina, która może również pochwalić się potężnym rynkiem muzycznym. Dlatego też podczas imprezy nie zabraknie atrakcji muzycznych i filmowych. Uczestnicy, wśród dźwięków muzyki, będą mogli wziąć udział w wiewiórowym karaoke dla dużych i małych, zmierzyć się z zumbą czy podziwiać wokalne i taneczne umiejętności gości Alvina.

W specjalnej strefie filmowej będą mogli obejrzeć poprzednie części przygód sympatycznych wiewiórek. Każdy będzie mógł wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej z Alvinem i otrzymać pamiątkowe zdjęcie. Tańce, śpiewy czy niepowtarzalne fotografie to nie jedyne atrakcje. Będą także gry, konkursy i quizy filmowe. Zapraszamy również na słodki poczęstunek do strefy zabawnego Teodora. Alvin, z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy, przygotuje także specjalną strefę plastyczną, gdzie maluchy będę mogły rysować czy przygotować specjalne maski karnawałowe.Impreza organizowana przez Alvina to niepowtarzalna okazja do super zabawy i przygotowania się do nowej przygody filmowej. W najnowszym filmie ?Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa?, Alvin, Szymon i Teodor oraz ich nowy przyjaciel, Miles, przemierzą Stany Zjednoczone i przeżyją szaloną wyprawę. Muszą dotrzeć do Miami, zanim ich tata Dave, podejmie wielką życiową decyzję. Jaką? Zagadka rozwiąże się wkrótce.

?Alvin i Wiewiórki: Wielka wyprawa? już od 22 stycznia w kinach.

Źródło:informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz