Alvin i wiewiórki organizują wyjątkowe, mikołajkowe spotkanie dla swoich przyjaciół w Galerii Malta w Poznaniu

W niedzielę 6 grudnia Alvin i wiewiórki organizują wyjątkowe, mikołajkowe spotkanie dla swoich przyjaciół w Galerii Malta.

Któż nie zna sympatycznych wiewiórek Alvina, Szymona i Teodora? Miliony dzieci i rodziców na całym świecie podziwiają ich wokalne zdolności i nie mogą doczekać się kolejnej części ich przygód. Dlatego też, z okazji zbliżającej się premiery ?Alvin i wiewiórki: Wielka Wyprawa? Alvin w niedzielę 6 grudnia organizuje dla swoich fanów imprezę mikołajkową w Galerii Malta. Zapraszamy od godz. 11.00 do 19.00

Przychodząc na imprezę przeniesiecie się do Los Angeles. Los Angeles ? znane też jako Miasto Aniołów ? to nie tylko dom Alvina, Szymona i Teodora ale też światowa stolica kina, która może również pochwalić się potężnym rynkiem muzycznym. Dlatego też, podczas imprezy nie zabraknie atrakcji muzycznych i filmowych. Uczestnicy, wśród dźwięków muzyki, będą mogli wziąć udział w wiewiórowym karaoke dla dużych i małych, zmierzyć się z zumbą czy podziwiać wokalne i taneczne umiejętności gości Alvina.

W specjalnej strefie filmowej będą mogli obejrzeć poprzednie części przygód sympatycznych wiewiórek. Każdy będzie mógł wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej z Alvinem i otrzymać pamiątkowe zdjęcie. Tańce, śpiewy czy niepowtarzalne fotografie to nie jedyne atrakcje. Będą także gry, konkursy i quizy filmowe. Zapraszamy również na słodki poczęstunek do strefy zabawnego Teodora.

Alvin, z myślą o najmłodszych uczestnikach mikołajkowej imprezy, przygotuje także specjalną strefę plastyczną, gdzie maluchy będę mogły rysować czy przygotowywać ozdoby świąteczne.

Impreza mikołajkowa organizowana przez Alvina to niepowtarzalna okazja do super zabawy i przygotowania się do nowej przygody filmowej. W najnowszym filmie ?Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa?, Alvin, Szymon i Teodor oraz ich nowy przyjaciel, Miles, przemierzą Stany Zjednoczone i przeżyją szaloną wyprawę. Muszą dotrzeć do Miami, zanim ich tata Dave, podejmie wielką życiową decyzję. Jaką? Zagadka rozwiąże się wkrótce. ?Alvin i Wiewiórki: Wielka wyprawa? już od 22 stycznia w kinach.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz