Allen, jakiego kochają miliony ? ?Nieracjonalny mężczyzna? 18 sierpnia w ramach cyklu ?Kino na Obcasach?

W ramach pokazu specjalnego na festiwalu w Cannes, zdobywca czterech Oscarów i 20 nominacji do tej nagrody ? Woody Allen zaprezentował publiczności swój najnowszy film. Pierwsze recenzje ?Nieracjonalnego mężczyzny? nie pozostawiają wątpliwości: Mistrz kina i geniusz komedii powraca w formie i stylu, za jaki kochają go miliony! Panie będą mogły zobaczyć ten film 18 sierpnia w wybranych kinach sieci Multikino.

Po romantycznym spacerze szlakiem europejskich stolic, reżyser powraca do rodzinnej Ameryki, gdzie powstały jego najsłynniejsze dzieła, na czele z oscarowym ?Blue Jasmine? i uwielbianym przez Polaków ?Co nas kręci, co nas podnieca?. Fabuła ?Nieracjonalnego mężczyzny? skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie staje na głowie, gdy ten zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek. ?To jeden z najlepszych, dostarczających najwięcej rozrywki filmów Woody'ego Allena ostatnich lat? ? chwali The Hollywood Reporter. ?Pełny humoru i trafnych obserwacji? (Collider). ?Łączy w jedno doniosłość najlepszych dramatów i nieskrępowaną zabawę płynącą z najlepszych komedii Allena? (BBC). ?I to działa!? podkreśla Vanityfair.

Kolejna odsłona projketu ?Kino na obcasach? odbędzie się 18 sierpnia w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy Warszawa ? Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź.

Na cykl seansów Kino na Obcasach zaprasza FCA Poland. Multikino i FCA Poland, producent zaprojektowanego z pasją nowego Jeepa? Renegade zapraszają uczestniczki cyklu seansów Kino na Obcasach do konkursu ?Jeep? w Multikinie? więcej informacji na: http://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/jeep-w-multikinie-podczas-kina-na-obcasach

Bilety na lipcowe ?Kino na obcasach? można nabyć już od 21 lipca w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz