Allen w dobrej formie ?Casanova po przejściach? z rekordem otwarcia w USA

Odważnie (nie)romantyczna komedia ?Casanova po przejściach? bije rekordy popularności w USA. Film z Woodym Allenem, Johnem Turturro, Vanessą Paradis i Sharon Stone, wchodząc na ekrany w ograniczonej dystrybucji, zanotował ? w przeliczeniu widzów na kopię ? drugie najlepsze otwarcie roku w Ameryce. Ten wynik pozwolił ?Casanovie? pokonać tak mocnych konkurentów jak ?Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz?, ?Rio 2? czy ?Noe: Wybrany przez Boga?!

Twórcy ?Casanova po przejściach? mają duże powody do radości. Ich komedia, wprowadzona do kin wzorem ?Blue Jasmine? w zaledwie dwóch miastach (Nowy Jork i Los Angeles), odniosła imponujący sukces komercyjny. W premierowy weekend każda z kopii filmu wygenerowała zysk rzędu 39 680 $, deklasując w tym aspekcie konkurencję i dając obrazowi drugie najlepsze otwarcie roku w Ameryce. Z wynikami ?Casanova po przejściach? nie mogły mierzyć się ani box office?owe pewniaki: ?Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz? (6 689 $), ?Rio 2? (5 575 $), ?Noe: Wybrany przez Boga? (1 972 $), ani premierowe obrazy takie jak ?Niebo istnieje... naprawdę? (9 318 $) czy ?Transcendencja? (3 151 $).

Nasz film otworzył nawet lepiej niż oczekiwaliśmy ? mówi Bill Lee, dyrektor Millennium Entertainment dystrybuującego ?Casanovę? na terenie USA. Sądzę, że pomogła nam pozytywna ?szeptanka? widzów, zadowolonych z tego, że mogli obejrzeć szczery i zabawny obraz. Nie do przecenienia jest również wspaniała rola Woody?ego Allena. To komedia, która przemawia do publiczności ? niezależnie od jej płci i wieku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc zaprezentować ją jak najszerszej widowni.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=ti2yfhAo-SM[/youtube]

?Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio byłam na seansie, który aż tak rozbawił widownię? Stopklatka.pl

?Zmysłowy i inteligentny? Variety

?Widać tu rękę Woody?ego Allena? Screen International

?Najbardziej czarujący film roku? The Guardian

?Woody Allen w najlepszej formie!? Boston Globe

CASANOVA PO PRZEJŚCIACH w kinach od 9 maja 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz