Alicja Bachleda w najnowszej produkcji Spike’a Lee. Polska premiera na Cineman VOD

Columbus Short, Jesse Spencer oraz Alicja Bachleda-Curuś w najnowszej produkcji Spike'a Lee. Polska premiera na Cineman VOD.

24 listopada serwis Cineman VOD pokaże premierowo film "Dziewczyna ma kłopoty", najnowszą produkcję dwukrotnie nominowanego do Oscara Spike'a Lee, z Alicją Bachledą-Curuś w roli siejącej zamęt femme fatale. Film udostępniany będzie wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

August (Columbus Short) - DJ' i barman w jednym z nowojorskich klubów, niepodziewanie dla siebie znajduje się w samym środku ponurej intrygi. Pewnego poranka po nocy spędzonej ze zjawiskowo piękną Signe (Alicja Bachleda) zostaje wplątany w tajemnicze morderstwo. Dziewczyna, która była świadkiem zbrodni ujawnia mu prawdę i pokazuje dowody, które mogą doprowadzić do sprawcy. Jednak morderca jest spadkobiercą najpotężniejszej firmy inwestycyjnej w mieście i wyda fortunę na zatuszowanie sprawy. Natomiast brat ofiary zrobi wszystko, żeby zabić go zanim w sprawę włączy się policja. Wszyscy pragną jednego - dorwać Signe.

"Dziewczyna ma kłopoty" to pełnometrażowy debiut Juliusa Onaha. Film miał być początkowo tylko etiudą, ale scenariusz na tyle zainteresował środowisko filmowe, że produkcji filmu podjął się sam Spike Lee. Warto dodać, że Onah wcześniej był wyróżniony na festiwalu za short "Nie patrz wstecz".

W filmie w roli Augusta pojawia się Columbus Short znany z filmów "Cadillac Records" czy "Krok do sławy", a także z nagrodzonego Złotym Globem serialu "Skandal". W filmie zagrali również Jesse Spencer znany z seriali "Dr House" i "Chicago fire" oraz Wilmer Valderrama (serial :"Różowe lata 70-te"). Kluczową postać filmu, dwuznaczną femme fatale zagrała Alicja Bachleda-Curuś. Ta rola została uznana przez krytyków za jedną z ciekawszych w jej karierze.

A już 26 listopada, także w ramach oferty Super Premium VOD, Cineman udostępni kolejną polska premierę - tym razem będzie to dramat polityczny "Kongresman" z Nicolasem Cagem w roli głównej.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz