Alicia Silverstone i Małgorzata Kożuchowska w tym samym filmie – nowy zwiastun

Co ma wspólnego Alicia Silverstone, gwiazda teledysków Aerosmith i filmu ?Stracone zachody słońca? z ukochaną przez polskich widzów aktorką Małgorzatą Kożuchowską? Spaja je nie tylko olśniewający wygląd, ale przede wszystkim talent aktorski, któremu dają popis w tym samym filmie ? wciągającej animacji ?Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem?, która wejdzie na ekrany kin już 2 września. W amerykańskiej wersji Alicia Silverstone, a w polskiej Małgorzata Kożuchowska dubbingują postać bardzo odważnego pieska o imieniu Biała.

Kosmiczna jazda 06

?Moja bohaterka jest jak mieszanka wybuchowa ? z jednej strony niezwykle delikatna, a z drugiej bardzo silna i odważna. Jest bardzo emocjonalną i zdeterminowaną postacią ? jeśli postawi sobie cel, to za wszelką cenę będzie starała się go osiągnąć? - mówi o Białej, Kożuchowska. Aktorce na ekranie towarzyszyć będzie Agnieszka Dygant, jako nieugięta przyjaciółka Strzała.

W polskiej wersji językowej będzie można usłyszeć również Jarosława Boberka (?Madagaskar?, ?Epoka lodowcowa?, ?Shrek?) czy Wojciecha Paszkowskiego (?Kung Fu Panda?, ?Misiek w Nowym Jorku?).

W filmie ?Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem? Małgorzata Kożuchowska oraz Agnieszka Dygant jako nierozłączne ? Biała i Strzała, podejmują się misji niemożliwej ? odnalezienia znikających z Ziemi przeróżnych przedmiotów. Przy okazji postawią sobie podstawowe pytania: Po co kosmitom Statua Wolności, samochody, wesołe miasteczko i budka telefoniczna? I dlaczego banda sierściuchów, którymi dowodzi wielki kocur, chce się pozbyć Lucka - syna Białej, wysyłając go dosłownie na Księżyc?

Tylu przygód, w jednym filmie, już dawno nie było! Małpa za sterami amerykańskiej misji kosmicznej, która myśli tylko o tym, żeby zrobić dobre selfie gwarantuje świetną zabawę. Sprytny szczur Lenny szybko zwietrzy okazję na międzynarodową karierę, a dzielne psy przekonają się, że ufoludki też mają uczucia i bardzo tęsknią za swoim domem.

?Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem? w kinach 2 września 2016

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz