Aktorzy z serialu HBO „Gra o tron” już w przyszłym tygodniu w Polsce!

W ramach promocji czwartego sezonu serialu HBO Gra o tron do Polski przyjeżdżają John Bradley, serialowy Samwell Tarly oraz Daniel Portman, występujący w roli Podricka Payne?a. Bradley występuje w bijącym rekordy popularności serialu Gra o tron od pierwszego sezonu, natomiast Portman dołączył do obsady w drugim sezonie.

Rola w "Grze o tron" otworzyła karierę zawodową Johna Bradleya. W serialu John wciela się w postać Samwella Tarly?ego ? bystrego, ale niezdarnego brata Nocnej Straży oraz przyjaciela Jona Snowa. Jako jedyny ma za sobą unikalne doświadczenie - zabił Innego. W czwartym sezonie Sam przeżywa wiele dylematów i staje przed trudnymi wyborami po nieoczekiwanych wydarzeniach w jego życiu. John Bradley urodził się w Manchesterze, tam skończył szkołę aktorską, a rola w "Grze o tron" była jego przepustką do świata aktorskiego. Potem zagrał również w "Shameless", "Prawdziwej historii rodziny Borgiów", serialu "Merlin", a w tym roku będzie go można zobaczyć, oprócz "Gry o tron", także w filmach "Caeser" i "Traders".

Daniel Portman wciela się w postać Podricka Payne?a, oddanego giermka Tyriona Lannistera. Jest nieśmiałym, początkowo też jąkającym się młodym chłopakiem, co jednak nie przeszkadza mu profesjonalnie pełnić funkcję zdolnego i wiernego giermka. Podrick ma nadzieję, że pewnego dnia stanie się prawdziwym rycerzem. Daniel Portman urodził się w Glasgow, a jego filmowa przygoda rozpoczęła się w wieku szesnastu lat.Zadebiutował w thrillerze Outcast, a jego najważniejszym aktorskim wyzwaniem stała się "Gra o tron". Zagrał również w produkcji telewizyjnej "River City" oraz w komediodramacie "Whisky dla aniołów".

Aktorzy w przyszłym tygodniu odwiedzą Warszawę, gdzie wezmą udział w konferencji prasowej, a także spotkają się z fanami podczas specjalnego pokazu. Już w poniedziałek, 28 kwietnia fani razem z aktorami będą mogli obejrzeć na kinowym ekranie trzeci oraz czwarty odcinek serialu, który tego dnia będzie miał premierę na antenie HBO. Zaproszenia na pokaz można wygrać w konkursach organizowanym na fanpage?ach Gra o tron i HBO Polska.

"Gra o tron" to zrealizowany z rozmachem, kultowy już serial HBO oparty na bestsellerowej sadze fantasy pt.: Pieśń Lodu i Ognia George'a R.R. Martina. To fascynująca opowieść o fałszu i zdradzie, szlachetności i honorze, zwycięstwie i porażkach. Premierowe odcinki trzeciego sezonu serialu Gra o tron są emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 22.00 na antenie HBO, dzień po amerykańskiej premierze. Kolejne odcinki można również oglądać w serwisach HBO GO i HBO OD. Wszystkie sezony serialu są dostępne w HBO GO.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz