Aktor poderwany ?metodą na owcę?! . Zaskakujące przygody gwiazdy komedii „Listy do M.2”

Maciej Zakościelny to jedna z nowych twarzy w ekipie filmu "Listy do M. 2". W kontynuacji najpopularniejszej komedii ostatnich 25 lat aktor zagrał popularnego muzyka Redo, który wikła się w zaskakujący czworokąt miłosny z udziałem pięknych kobiet ? Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Magdaleny Lamparskiej oraz Matyldy. Owcy Matyldy!

?Mój bohater jest muzykiem, trębaczem? ? mówi Zakościelny. ?Właśnie stworzył wielki przebój i przygotowuje się do nagrania płyty. Jego życie u boku narzeczonej (Marta Żmuda-Trzebiatowska) jest poukładane i dość schematyczne. Przynajmniej do chwili, gdy spotyka dziewczynę (Magdalena Lamparska), z którą przeżył niesamowitą historię na Mazurach?.

Sam aktor nie wdaje się w szczegóły miłosnej historii, która rozegra się na oczach widzów. Pikantne szczegóły zdradzają jego partnerki. ?W tym filmie zobaczycie, jak owca zakochuje się w Maćku Zakościelnym. Więcej nie powiem? ? śmieje się Żmuda-Trzebiatowska. ?To był mężczyzna. Bo Matyldę zagrał Bartek. I do tego był bardzo zestresowany we wspólnych scenach. Okiełznać to zwierzę, to była przygoda? ? żartuje Lamparska.

Miłosne perypetie z owieczką w tle, to oczywiście nie wszystko, co czeka widzów na seansie filmu ?Listy do M. 2?. Kontynuacja najpopularniejszej komedii ostatnich 25 lat ma w sobie wszystko to, za co część pierwszą pokochały miliony Polaków. Światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=-R9mZyGQtFU[/youtube]

"Listy do M. 2" w kinach od 13 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz