Aktor oraz reżyser filmu ?Strażnicy Galaktyki? James Gunn opowiadają o postaci granej przez Bradley Coopera

Gwiazda ?Poradnika pozytywnego myślenia?, Bradley Cooper, ponownie wcieli się w postać, która ma spore problemy z panowaniem nad emocjami?

Tym razem aktor użyczył swego głosu Rocketowi jednemu z nieustraszonych "Strażników Galaktyki", który jest genetycznie zmodyfikowanym szopem. Ten mały ciałem, ale wielki duchem bohater niestety czasem nie radzi sobie z gniewem i w dodatku ma zamiłowanie do broni ciężkiej?

Rocket i inni superherosi, których zadaniem jest strzec porządku w kosmosie podbije kina już 1 sierpnia tego roku.

Zuchwały awanturnik Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt stanowiący obiekt pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema nie mającymi nic do stracenia outsiderami: Rocketem ? uzbrojonym szopem, Grootem ? drzewokształtnym humanoidem, śmiertelnie niebezpieczną i tajemniczą Gamorą i żądnym zemsty Draxem Niszczycielem. Kiedy główny bohater odkrywa prawdziwą moc artefaktu i zagrożenie, jakie stanowi on dla kosmosu, musi zmobilizować swoich niesubordynowanych towarzyszy do ostatniej bitwy, od której zależą losy galaktyki.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz