„After”, „Hellboy” i „Praziomek” – gorący sierpień na CINEMAN

Sierpień na Cineman zapowiada się imponująco. Wśród premier pojawi się melodramat After, będący ekranizacją bestsellera Anny Todd, oraz zadziorna i przezabawna animacja Praziomek. Miłośnicy filmów o superbohaterach będą mogli zobaczyć Hellboya - mroczną, pełną akcji i przemocy ekranizację kultowego komiksu.

Premiery VOD w sierpniu

After - PREMIERA 09.08.

After to luźna ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Todd. Główna bohaterka filmu, Tessa Young, przyjeżdża do wymarzonego college'u. Świetna uczennica i dobrze ułożona dziewczyna ma wielkie ambicje. Wszystko to się zmienia diametralnie, kiedy w życiu Tessy pojawia się buntowniczy Hardin Scott i odkrywa przed nieśmiałą dziewczyną świat namiętności. After, porównywany do 50 twarzy Greya, został wyreżyserowany przez Jenny Gage, a w rolach głównych wystąpili Josephine Langford i Hero Fiennes-Tiffin.

Premiery VOD w sierpniu

Hellboy - PREMIERA 16.08.

Hellboy, bohater kultowego komiksu, powrócił na ekrany w mrocznym i pełnym akcji filmie Neila Marshalla, reżysera mającego w swoim dorobku między innymi pracę przy kultowej serii Gra o tron. Tym razem piekielny superbohater będzie musiał walczyć z Królową Krwi, która niegdyś wypędzona, powraca na Ziemię, aby siać śmierć i spustoszenie. Hellboy odkrywa, że jest dziedzicem potęgi samego króla Artura, ale mimo to sam nie powstrzyma sił zła. Musi zebrać sprzymierzeńców gotowych oddać życie w walce z armią królowej. W roli tytułowej wystąpił nominowany do Złotego Globu David Harbour, a partnerują mu Milla Jovovich i laureat Złotego Globu Ian McShane.

Premiery VOD w sierpniu

Praziomek - PREMIERA 30.08.

Praziomek to przezabawna historia pewnej niezwykłej przyjaźni. Sir Lionel Frost, XIX wieczny gentelman, za wszelką cenę chce dołączyć do elitarnego klubu odkrywców. Oczywiście aby zostać przyjętym w poczet tego szacownego grona, trzeba wykazać się jakimś wielkim odkryciem. Sir Frost próbował odnaleźć potwora z Loch Ness, niestety jego wysiłki poszły na marne. Jednak szczęśliwy los sprawia, że Frost trafia na ślad mitycznej Wielkiej Stopy. Natychmiast rusza w podróż. Na miejscu spotyka przedziwnego i niezwykle łagodnego olbrzyma, który prosi go pomoc w dotarciu do swoich kuzynów Yeti. Tak zaczyna się niesamowita i pełna abstrakcyjnie zabawnych sytuacji przyjaźń Frosta i Praziomka zwanego Zuzią. Reżyserem i autorem scenariusza filmu jest Chris Butler. W polskiej wersji językowej głosu sympatycznemu Praziomkowi udzielił Piotr Adamczyk.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz