Adam Woronowicz gotowy na. seks grupowy! – zwiastun komedii ?Pani z przedszkola?

W sieci zadebiutował zwiastun ?Pani z przedszkola?. Najnowsze dzieło Marcina Krzyształowicza, twórcy obsypanej nagrodami ?Obławy?, przynosi masę dobrej zabawy i najbardziej zakręconą rodzinę w historii polskiej komedii! A współtworzą ją laureaci Polskiej Nagrody Filmowej ? Agata Kulesza i Adam Woronowicz oraz legenda polskiego kina ? Krystyna Janda, wspierani przez Mariana Dziędziela, Łukasza Simlata, Maję Bohosiewicz i nagrodzoną Złotymi Lwami Karolinę Gruszkę w roli seksownej i tajemniczej pani z przedszkola. Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia o relacjach męsko-damskich trafi na ekrany 25 grudnia.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=sotOiAWbgIU[/youtube]

?Po "Obławie" miałem palącą potrzebę płodozmianu. Wiedziałem, że po osobistym i mocnym filmie, znalazłem się w pułapce walki o zawodowe powodzenie za wszelką cenę. A ja nie chcę być niewolnikiem sukcesu, który przyniósł mi jeden tytuł. Wolę ryzykować i w jakimś sensie kontestować swój wizerunek, bo przez to unikam przewidywalności. Dlatego szukałem nowego wyzwania, czegoś co będzie kompletnie różne od moich wcześniejszych doświadczeń. Poza tym nie wyobrażałem sobie ponownego uderzania w strunę osobistą. Teraz miałem pragnienie zrobienia czegoś na luzie, bez zobowiązań wobec tematu, bohatera, bez tego kontekstu, który towarzyszył recepcji "Obławy" ? mówi Marcin Krzyształowicz.

?Pani z przedszkola? przez to, że zupełnie inna od ?Obławy? stanowiła dla mnie intrygujące wyzwanie. Po kilkudziesięciu dniach spędzonych na planie ze znakomitą ekipą i świetnymi aktorami, mogę tylko powiedzieć, że stawienie czoła temu wyzwaniu było prawdziwą przyjemnością? ? Marcin Krzyształowicz.

?Pani z przedszkola? w kinach od 25 grudnia 2014

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz