9 marca przedpremierowy pokaz filmu ?Amazonia. Przygody małpki Sai? ? wspaniała wyprawa dla całej rodziny

9 marca (niedziela) o godz. 11:30 warszawskie kino Muranów zaprasza na pierwszy przedpremierowy pokaz przygodowego filmu fabularnego ?Amazonia. Przygody małpki Sai?.

Zrealizowana w tradycji ?Mikrokosmosu? i ?Makrokosmosu? w autentycznej scenerii amazońskiego lasu deszczowego, bez użycia efektów specjalnych, za to z lokalną fauną (od papug, motyli i rzecznych delfinów, po krokodyle i panterę), ?Amazonia. Przygody małpki Sai? to piękna i fascynująca wyprawa w głąb największej dżungli na Ziemi, pełnej naturalnych cudów i harmonii. To niezwykła przygoda z ekologicznym przesłaniem dla całej rodziny.

Bilety do nabycia w kasie kina Muranów w promocyjnej cenie 15 zł dla dzieci i rodziców. Sugerowany wiek 6+.

Sai, wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda: będzie musiała nauczyć się żyć wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, o którym nie miała pojęcia, a gdy z czasem znajdzie przyjaciół pośród innych małpek, ten odsłoni swą przyjazną stronę.

Natura w tym filmie jest po prostu niezwykła, a przygody, które przeżywają prawdziwe zwierzęta, naprawdę ekscytujące. To film dla całej rodziny, któremu udaje się zaspokoić gusta dzieci i rodziców. The Hollywood Reporter

Dzieci i rodzice będą oczarowani. Variety

Film ?Amazonia. Przygody małpki Sai? od 25 kwietnia w kinach w wersji 2D i 3D.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz