Do wygrania podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „Nerve” w kinie Atlantic [zakończony]

?W sieci nie istnieje pojęcie prywatności.Technologia ukazana w ?Nerve? co prawda jeszcze nie istnieje, ale nie jest niewiarygodna, wszystko to jest możliwe w niedalekiej przyszłości. Natomiast wszystkie podejmowane w filmie wątki oraz sytuacje mogłyby rozgrywać się w rzeczywistości 2016 roku.

Nerve to uzależniająca gra online, do której uruchomienia wystarczy ściągnąć aplikację na smartfona, zaczyna się od prostego pytania: Jesteś Graczem czy Obserwatorem? Graczom rzucane są wyzwania, dopasowane do konkretnych osób, bazujące przeważnie na ich lękach i ambicjach. Obserwatorzy uzyskują dostęp do danych oraz prywatnych informacji Graczy, które gra zbiera z kont na Facebooku, Instagramie, Snapchacie oraz innych internetowych przestrzeni. Zaczyna się nieszkodliwie, jako fajna zabawa, jednak stawka szybko zaczyna rosnąć?

Nerve Atlantic

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu  ?Nerve?, który odbędzie się  w kinie Atlantic 26 sierpnia o godz. 21.10

Aby otrzymać podwójne zaproszenie na przedpremierowy seans filmu należy: Być naszym fanem na Facebooku. Udzielić odpowiedzi na proste pytanie, wybrać dogodny dla siebie termin pokazu. Odpowiedź należy przesłać w prywatnej wiadomości na Facebooku.

W filmie pada stwierdzenie "Bez ryzyka nie ma zabawy" Czy zgadzasz się z tym stwierdzeniem? odpowiedź krótko uzasadnij

  Wśród osób, które udzielą odpowiedzi wylosujemy dwóch zwycięzców, których o wygranej powiadomimy w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Na odpowiedzi czekamy  do godz.21.00 Sponsorem nagrody jest Kino Atlantic. Konkurs zakończony! Nasi laureaci: Karol Lipiński Michał Dąbkowski Gratulujemy 🙂
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz