Do wygrania podwójne zaproszenie do kina Atlantic na seans „Bóg w Krakowie” [zakończony]

z"Bóg w Krakowie" rozgrywa się współcześnie na tle urokliwego, tajemniczego i mistycznego miasta, w którym śledzimy losy jego mieszkańców: młodego polityka, który otrzymuje korupcyjną propozycję, dziewczyny szukającej miłości, stojącej na rozdrożu prawniczki specjalizującej się w sprawach rozwodowych, drobnego złodzieja pragnącego ukraść relikwiarz z Krwią Pańską, małżeństwa niemogącego doczekać się dziecka, kobiety po przejściach i mężczyzny niepotrafiącego wyzwolić się ze szponów hazardu. Historie, które zostają ukazane na ekranie mówią o wierze, nadziei, przebaczeniu, poświęceniu, miłości i wolności, ale przede wszystkim o tęsknocie człowieka za Bogiem i Jego Miłosierdziem. Siedem epizodów spaja św. Albert Chmielowski, który jest przewodnikiem widza po mistycznym Krakowie.

Bóg w Krakowie 1

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie na dowolny seans filmu ?Bóg w Krakowie? w kinie Atlantic w dniach od 7-9 czerwca (godziny seansów w kinie Atlantic - sprawdź)

Aby otrzymać podwójne zaproszenie na przedpremierowy seans filmu należy: Być naszym fanem na Facebooku. Udzielić odpowiedzi na proste pytanie, wybrać dogodny dla siebie termin pokazu. Odpowiedź należy przesłać w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Podaj imię i nazwisko aktora wcielającego się w postać Gilberta w filmie "Bóg w Krakowie"

Wśród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, którego o wygranej powiadomimy w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Na odpowiedzi czekamy do 06 czerwca do godz.12.00

Sponsorem nagrody jest Kino Atlantic. Konkurs zakończony Laureatem konkursu został p. Michał Mielnik Gratulujemy 🙂
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz