Do wygrania podwójne zaproszenia na przedpremierowe pokazy filmu „We Are Your Friends” do Cinema City![Zakończony]

Jedno jest pewne ? producenci filmu ?We Are Your Friends? dołożyli wszelkich starań, aby po wyjściu z kina widz nie mógł przestać tańczyć. Oprócz tytułowego przeboju Justice, w filmie wykorzystano wiele znanych hitów. Jeśli do tego dodać seksowną Emily Ratajkowski tańczącą, tak jak jej zagra przystojny Zac Efron, nie ma najmniejszej wątpliwości: Szykuje się najgorętsza impreza tego lata!

Do wygrania podwójne zaproszenia na przedpremierowe pokazy filmu ?We Are Your Friends?, które odbędą się w kinach Cinema City w dniach 26 i 27 sierpnia.

Podwójne zaproszenia dotyczą kin: Warszawa Arkadia godz.20:00 (2 podwójne zaproszenia) Warszawa Bemowo godz.19:10 (2 podwójne zaproszenia) Warszawa Janki godz.19:20 (2 podwójne zaproszenia) Warszawa Mokotów godz.19:30 (3 podwójne zaproszenia) Warszawa Promenada godz.20:30 (3 podwójne zaproszenia) Warszawa Sadyba godz.20:30 (3 podwójne zaproszenia)

Aby otrzymać podwójne zaproszenie na przedpremierowy seans filmu należy: Być naszym fanem na Facebooku Udostępnić ten post na swoim profilu Udzielić odpowiedzi na proste pytanie, wybrać dogodny dla siebie termin pokazu oraz kino, do którego chcesz się udać. Odpowiedź należy przesłać w prywatnej wiadomości na Facebooku.

 

Podaj tytuły przynajmniej 3  filmów o tematyce muzycznej, które pojawiły się w ostatnich 2 latach na polskich ekranach kin.

Wśród osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi wylosujemy zwycięzców, których o wygranej powiadomimy w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku do godz.20.00

Sponsorem nagród jest Cinema-City

Konkurs zakończony

Nasi laureaci

Krzysiek Michalak,Piotr Borysewicz,Tomek Ilczuk, Beata Michalak,Kinga Krawczyk,Adam Anioł, Jakub Kowalski, Elżbieta Kowalska,Irena Gołąb i Maciej Dziubiński.


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz