600 tysięcy Polaków razem z Multikinem!

Fan Page Multikino Polska 13 maja br. osiągnął liczbę 600 tysięcy fanów. Z tej okazji sieć multipleksów przygotowała aplikację konkursową ?Wielka Sześćsetka?, w której do wygrania jest nie inaczej jak 600 biletów do kina w całej Polsce! Zapraszamy na nasz fan page i do gry!

Aktualnie Fan Page Multikino Polska na portalu facebook.com ma ponad 600 tysięcyfanów i jest liderem wśród Fan Page?y sieci kinowych nie tylko w Polsce, ale również w Europie.

Z okazji zgromadzenia tak dużej liczby osób, które lubią Multikino sieć przygotowała aplikację konkursową, w której każdy z fanów ma szansę na zdobycie nagród. Aplikacja ?Wielka Sześćsetka? zawiera pytania konkursowe, związane ze światem filmu. Odpowiadając poprawnie fani naszego FB mogą wygrać 600 biletów do kin sieci Multikino i Silver ScreenŁódź, w tym m.in. bilety na filmy, maratony filmowe, koncerty. Konkurs będzie trwał do 3 czerwca b.r.

Zadaniem konkursowym jest wskazanie prawidłowych tytułów filmów w określonym czasie. Przy każdym tytule można skorzystać z jednej podpowiedzi. W konkursie można brać udział maksymalnie trzy razy w ciągu doby. Po zakończeniu gry uczestnikom codziennie naliczane są punkty, na podstawie których powstaje dzienny ranking. Każdego dnia zostanie wyłonionych 30 wygranych.

Już dziś Multikino zaprasza do udziału w konkursie: https://apps.facebook.com/multikinowielka/

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz