6 kwietnia pokaz filmu ?Amazonia. Przygody małpki Sai? i spotkanie z Ciekawskim Georgem w warszawskim kinie Muranów

6 kwietnia (niedziela) o godz. 11:30 zapraszamy dzieci i rodziców do warszawskiego kina Muranów na przedpremierowy pokaz przygodowego filmu fabularnego ?Amazonia. Przygody małpki Sai?. Po pokazie, dzieci spotkają się z Ciekawskim Georgem i razem z nim będą mogły dowiedzieć się o małpkach występujących w filmie oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterem popołudnia. Zachęcamy do zabrania ze sobą własnych małpek-maskotek ? Ciekawski George chętnie się z nimi zapozna.

George jest małpką - tytułowym bohaterem bajki ?Ciekawski George? ? która tworzy uroczy duet ze swoim właścicielem, panem w żółtym kapeluszu. W przeciwieństwie do wielu emitowanych współcześnie bajek, ?Ciekawski George? bawi i uczy jednocześnie ? każdy odcinek to solidna porcja rozrywki na wysokim poziomie. Bajka jest rekomendowana na świecie jako pomoc na lekcjach o świecie i o człowieku. Spotkanie na żywo z Ciekawskim Georgem nie będzie czasem straconym.

Zrealizowana w tradycji ?Mikrokosmosu? i ?Makrokosmosu? w autentycznej scenerii amazońskiego lasu deszczowego, bez użycia efektów specjalnych, za to z lokalną fauną (od papug, motyli i rzecznych delfinów, po krokodyle i panterę), ?Amazonia. Przygody małpki Sai? to piękna i fascynująca wyprawa w głąb największej dżungli na Ziemi, pełnej naturalnych cudów i harmonii. To niezwykła przygoda z ekologicznym przesłaniem dla całej rodziny.

Bilety do nabycia w kasie kina Muranów w promocyjnej cenie 15 zł dla dzieci i rodziców. Sugerowany wiek 6+.

Sai, wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda: będzie musiała nauczyć się żyć wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, o którym nie miała pojęcia, a gdy z czasem znajdzie przyjaciół pośród innych małpek, ten odsłoni swą przyjazną stronę.

Zanim wybierzesz się ze swoim dzieckiem na pokaz filmu ?Amazonia. Przygody małpki Sai? zapoznaj się z galerią zwierząt występujących w filmie. Pobierz książeczkę, w której prezentujemy zdjęcia 40 gatunków zwierząt z amazońskiej puszczy wraz z opisami. Dzięki niej zaspokoisz ciekawość swoją i swojego dziecka.

Książeczka do pobrania Tutaj

Film ?Amazonia. Przygody małpki Sai? od 25 kwietnia w kinach w wersji 2D i 3D.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz