5 tysięcy kobiet chciało z nim być. Jak to możliwe?

Już w najbliższy piątek w kinach film ?Wyścig?. To wbijająca w fotel historia Jamesa Hunta (Chris Hemsworth), kierowcy rajdowego, który żył tak, jakby kolejny dzień miał być jego ostatnim. Kobiety go uwielbiały. Miał w sobie to ?coś?. Legendy o tym, że przez jego łóżko przewinęły się tysiące kobiet nie są wyssane z palca. Sam Hunt w swojej biografii przyznaje, że do ?bliskich spotkań? nakłoniło go aż pięć tysięcy pań.

Jamesa Hunta zagrał hollywoodzki przystojniak ? Chris Hemsworth, znany z roli w blockbusterze ?Avengers?. Hemsworth, przygotowując się do roli zastanawiał się jak to możliwe, że James cieszył się tak ogromną popularnością wśród płci pięknej. ?Jedna z klasycznych historyjek, opowiada o tym, jak wszystkie stewardessy, które przyleciały do Japonii na wyścig Fuji for the World Championship zatrzymały się w tym samym hotelu, co James. Spędził noc po kolei z każdą z nich... lub ze wszystkimi jednocześnie?- mówi zafascynowany bohaterem aktor. ?James był człowiekiem, który z kilku różnych powodów, zdecydowanie nie chciał podporządkowywać się żadnym zasadom, ani spełniać oczekiwań. Podziwiam jego brak autocenzury. W wielu przypadkach posunął się za daleko, ale z wywiadów jasno wynika, że on po prostu się tym nie przejmował. Było w nim coś z gwiazdy rocka i niezależnie od tego, czy się go kocha czy nienawidzi, jego bezkompromisowość budzi szacunek?.

?Wyścig? wyreżyserował zdobywca dwóch Oscarów ? Ron Howard (?Piękny umysł?), a scenariusz wyszedł spod ręki nominowanego do nagród Akademii Petera Morgana (?Frost/Nixon?).

Film zbiera najwyższe noty w międzynarodowych rankingach. Zachwyceni krytycy bezsprzecznie postawili go na podium mówiąc, że to ?najlepszy film roku? (Empire) i przekonują, że ?to przeznaczona dla widzów rozrywka na wysokich obrotach, zrealizowana z taką wprawą, że wbije w fotel nawet tych, którzy nigdy w życiu nie obejrzeli wyścigu samochodowego? (Variety).

?Wyścig? ? w kinach 8 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz