5 Seconds of Summer. So Perfect. ? 13 kwietnia tylko w kinach sieci Multikino!

Sieć kin Multikino oraz dystrybutor 9th Plan i Universal Music Polska zapraszają na film ?5 Seconds of Summer. So Perfect?. To niezwykłe wydarzenie będzie można zobaczyć już 13 kwietnia w wybranych kinach sieci Multikino w Polsce.

5 Seconds of Summer to nie tylko boys band. To prekursorzy kolejnej nowej fali pop-punku. Nastoletni kwartet z Australii stał się zjawiskiem wyrastając z garażowego zespołu do globalnej gwiazdy w zaledwie mgnieniu oka. 5 Seconds of Summer zawojowali listy przebojów w ponad 40 krajach. Luke, Michael, Calum i Ashton potwierdzili swoje miejsce wśród największych i najgorętszych bandów młodego pokolenia na świecie pisząc teksty oraz muzykę do swoich utworów.

5 seconds of Summer to pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów zespołu. Ten elektryzujący dokument zawiera najnowsze wywiady oraz relacje z trasy koncertowej zespołu w Wielkiej Brytanii w 2014 r. To pierwsza biografia zespołu, która ujawnia najbardziej skrywane kulisy powstania grupy z Sydney i jej sukcesu.

?5 Seconds of Summer. So Perfect.? będzie można zobaczyć 13 kwietnia o 18.30 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa ? Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Gdynia, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice i Olsztyn.

Ceny biletów:

  • 25 PLN Normalny (fotel VIP +3 pln)

  • 20 PLN Facebook* ? *ilość voucherów ograniczona

Bilety na ?5 Seconds of Summer. So Perfect.? w sprzedaży od 18 marca 2015. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz