Superprodukcje na Cineman!

Nowy Rok Cineman.pl powita kolejną porcją premierowych hitów. Już od 1 stycznia 2015 kolejna odsłona superprodukcji z gwiazdorską obsadą, czyli "Niezniszczalnych 3", nastrojową komedię "Podróż na sto stóp" ze znakomitą Helen Mirren oraz thriller szpiegowski "Bardzo poszukiwany człowiek" z ostatnią wielką rolą Philipa Seymoura Hoffmana.

"Niezniszczalni 3" to kolejna część hitowej serii, której znakiem rozpoznawczym są takie gwiazdy jak Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Harrison Ford, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Dolph Lundgren oraz Jet Li. Tym razem Barney Ross i jego Niezniszczalni będą musieli zmierzyć się nie tylko z najtrudniejszym przeciwnikiem w historii istnienia grupy, ale także z nowym pokoleniem najemników. Nie dość, że Conrad Stonebanks były przyjaciel Barneya i współzałożyciel Niezniszczalnych szykuje się na nich z całą armią, to jeszcze szeregi ekipy zasilają młodzi gniewni, którzy nadają na zdecydowanie innych falach niż zaprawieni w oldskulowych bojach weterani.

Miłośnikom przygód kulinarnych Cineman.pl zaproponuje w styczniu "Podróż na sto stóp" w reżyserii Lasse Hallströma ("Czekolada"). W filmie zobaczyć można rewelacyjną Helen Mirren, która za tę rolę dostała nominację do Złotego Globu. "Podróż na sto stóp" to przezabawna i wzruszająca historia rywalizacji dystyngowanej Madame Mallory, znanej i uhonorowanej gwiazdką Michelina restauratorki, z egzotycznymi przybyszami z Mumbaju, którzy postanawiają podbić Francję swoją kuchnią. W rolę konkurenta Madame wcielił się znakomity hinduski aktor Om Puri, który w duecie z Helen Mirren tworzy niezapomnianą, pełną napięcia i humoru atmosferę filmu.

Na Cineman.pl wśród styczniowych premier pojawi się thriller szpiegowski "Bardzo poszukiwany człowiek" z ostatnią rolą tragicznie zmarłego zdobywcy Oscara Philipa Seymoura Hoffmana. Ekranizacja bestsellerowej powieści Johna le Carré, opowiada o próbie przejęcia kont bankowych należących do osób powiązanych z międzynarodowym terroryzmem. Służby specjalne zastawiając pułapkę na domniemanego terrorystę wciągają w swoją grę zupełnie niewinnych ludzi.

Kolejne premierowe propozycje Cineman.pl na styczeń to mistrzowskie animacje: "Kiedy zrywa się wiatr" Hayao Miyazaki oraz "Tarzan. Król dżungli", a także rasowe kino akcji: "Porwana" i "Demonstracja siły", historie miłosne: "Weekend ostatniej szansy", "Walking on sunshine" i "Miasta miłości" oraz przejmujące dramaty: "Głód", "Kiedy Umieram" i "Stacja Warszawa".

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz