35. Noc Reklamożerców już 27 listopada w Multikinie!

27 listopada br. o 21:30 Multikino zaprasza do udziału w Nocy Reklamożerców. Motywem przewodnim jubileuszowej 35. edycji będzie muzyka i gwiazdy filmowe. Na uczestników wydarzenia czeka 400 starannie wyselekcjonowanych reklam z całego świata. Jak co roku uczestnicy obejrzą niezapomnianą dawkę pięknych, wzruszających, egzotycznych, a także kiczowatych, beznadziejnych i zakazanych filmów reklamowych.

Od Eltona Johna do Justina Biebera, od Noora Jehana (gwiazda indo-pakistanska lat 50-tych) do Lady Gagi, od Tony?ego Benetta przez Pharrella Williamsa i Géraldine Chaplin do Snoop Dogga. Wszystkie te utalentowane gwiazdy grają w świetnych filmach reklamowych i przypominają, że reklama może być sztuką i fantastyczną rozrywką.

Program 35. edycji Nocy Reklamożerców ? 27 listopada br., 21:30: Wielka Brytania światową mekką kreatywności, Spektakularny powrót Niedźwiedzia Grumly?ego i jego szalonych reklamówek, Rosyjski clown Popow i jego wzruszające i estetyczne filmy, Paryż w reklamie ? Noc Reklamożerców oddaje hołd Miastu Światła takim jakie było kiedyś i jest teraz, Reklama japońska czyli jak znaleźć idealne miejsce dla Waszych klejnotów ? w reklamie slipek? Prawdziwy teatr w taksówce ? Sheakspeare w taksówce, Panorama, jak zawsze kompletnie odjechanych filmów SpecSavers, Panorama filmów reklamowych z Wybrzeża Kości Śłoniowej, Filmy ze wszystkich zakątków świata: piękne, spektakularne, czasami kiczowate: Pakistan, Angola, Słowenia, Gwatemala, Mozambik, Wietnam, 400 filmów reklamowych z całego świata - 5 godzin szalonej zabawy.

Noc Reklamożerców to unikalna w skali całego świata impreza filmowa, złożona z projekcji starannie wyselekcjonowanych reklam. Obok festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy organizowane od 35 lat, w 40 krajach. W tym roku w Polsce Noc Reklamożerców odbędzie się po raz 24, a w kinach sieci Multikino po raz 13! Dla polskich Reklamożerców program zostanie wyemitowany z cyfrowych plików (DCP) z wykorzystaniem nowoczesnych, kinowych projektorów cyfrowych!

Co roku w polskiej Nocy Reklamożerców bierze udział ok 5000 tysięcy fanów reklamy. W tym roku na uczestników czeka bardzo bogaty program, dzięki któremu w trakcie jednej nocy będą mogli zobaczyć prawie 400 reklam.

W wydarzeniu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 15 lat. Multikino tak samo, jak w ubiegłych latach przygotowało dodatkowe atrakcje. W salach odbędą się konkursy z nagrodami.

Noc Reklamożerców 2015 odbędzie się 27 listopada w 8 wybranych kinach sieci Multikino w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie

Ceny biletów na Noc Reklamożerców 2015: Normalny ? 40 zł Ulgowy z ważną legitymacją studencką lub uczniowską (15+) - 35 zł Z biletem na inny maraton filmowy w Multikinie ? 34 zł Cena z kodem zniżkowym Facebook ? 33 zł Grupowy (pow.15 os. w kasie kina) ? 30 zł Szukaj również promocyjnej ceny w newsletterze Multikino.

Sprzedaż biletów: Bilety na tegoroczną Noc Reklamożerców już są w sprzedaży na stronie www.multikino.pl oraz w kasach kin, w których odbywa się wydarzenie. Bilety grupowe, bilety z newsletterem reklamowym oraz bilety z kodem promocyjnym z Fan Page?a Multikino Polska można nabyć tylko w kasach kin. Bilet ulgowy obowiązuje z ważną legitymacją studencką lub uczniowską dla uczniów pełnoletnich. Bilety grupowe dla grup powyżej 15 osób u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz