„Czysta krew” od poniedziałku 23 czerwca!

Już w poniedziałek 23 czerwca w HBO rozpocznie się emisja siódmego, pożegnalnego sezonu serialu "Czysta krew" o przygodach wampirów z Bon Temps. Premiera polska odbędzie się dzień po emisji w USA. Pierwszy odcinek nowego sezonu będzie dostępny bez abonamentu w HBO GO, gdzie można obejrzeć wszystkie dotychczasowe sezony tego popularnego serialu produkcji HBO.

"Czysta krew" to jedna z najbardziej znanych produkcji HBO, opowiadająca o zaskakujących przygodach ludzi, wampirów, wróżek, wilkołaków i innych nieziemskich istot. Serial łączy elementy romansu i horroru, a także komedii i thrillera, dzięki czemu zdobył w ciągu sześciu sezonów wiernych fanów. Produkcja powstała na bazie serii książek o Sookie Stackhouse autorstwa Charlaine Harris.

Pomysłodawcą serialu jest zdobywca nagród Emmy i Oscara Alan Ball. Wśród odtwórców głównych ról znajdują się m.in. zdobywczyni Oscara Anna Paquin (Sookie), Stephen Moyer (Bill), Alexander Skarsg?rd (Eric), Sam Trammell (Sam), Ryan Kwanten (Jason), Rutina Wesley (Tara), Nelsan Ellis (Lafayette), Carrie Preston (Arlene), Deborah Ann Woll (Jessica), Kristin Bauer van Straten (Pam) i wielu innych.

Premierowe odcinki ostatniego sezonu "Czystej krwi" będzie można oglądać od 23 czerwca, dzień po premierze amerykańskiej, w każdy poniedziałek o godzinie 23.00 w HBO. Pierwszy odcinek będzie dostępny bez abonamentu w HBO GO. Również w HBO GO można obejrzeć wszystkie dotychczasowe sezony "Czystej krwi".

[column col="1/2"][youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=z-qqy_Wk7dE[/youtube]

[/column]

[column col="1/2"][youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=hZwrTyUPjKg[/youtube]

[/column] Źródło: materiały prasowe

Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz