30 lat minęło… Piotr Fronczewski z okrągłym jubileuszem

Piotr Fronczewski zapisał się w kartach historii jako legendarny Pan Kleks. Pierwsza projekcja filmu o przygodach uczniów ze szkoły profesora Kleksa odbyła się dokładnie 30 lat temu ? 4 grudnia 1983 roku w Sali Kongresowej.

10 stycznia na ekranach kin w całej Polsce Piotr Fronczewski pojawi się w roli Olo ? indyka, walczącego o to, by cała indycza rasa zniknęła z ludzkiego menu raz na zawsze.

?Olo jest zawsze na misji!? To indyk z wielką misją ? pragnie uratować wszystkie indyki świata od smutnego losu, który spotyka je niesłusznie od wieków! I nic, dosłownie nic nie jest w stanie sprawić, by zawrócił z raz obranej ścieżki. Olo to indyk-fundamentalista. Zamierza cofnąć czas, by zmienić bieg historii i tradycje Święta Dziękczynienia.

Reżyseria wersji polskiej: Elżbieta Kopocińska (?Minionki rozrabiają?, ?Klopsiki kontratakują?, ?Gra Endera?, ?Królewna Śnieżka?)

Obsada oryginalna:

? Piotr Fronczewski (głos ?Epoka lodowcowa?, ?Gnomeo i Julia?, ?Shrek forever?) ? Cezary Pazura (głos ?Auta?, ?Ekopa logowcowa?, ?Szeregowiec Dolot?)

Gatunek: animowany/komedia Produkcja: USA 2013 Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Nagrodzony Oscarem producent ?Shreka? zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra.

Przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że indyki na zawsze znikną z ludzkiego jadłospisu. Ich motto to: INDYKA NIKT NIE TYKA! Olo i Franek pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk ? jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi ze zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie. Muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale najlepszy przyjaciel człowieka.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz