3 kaskaderskie plakaty z Paulem Walkerem – ?Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych?

Pojawiły się trzy plakaty do ostatniego filmu z pełną rolą gwiazdy ?Szybkich i wściekłych? Paula Walkera. ?Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych? w kinach od 25 kwietnia.

Polscy fani Paula Walkera zobaczą najnowszy film z ostatnią pełną rolą tego tragicznie zmarłego aktora w tej samej dacie, co publiczność z USA. 25 kwietnia do polskich kin wchodzi ?Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych?. U boku gwiazdy popularnej serii ?Szybcy i wściekli? na wielkim ekranie będziemy mogli podziwiać kaskaderskie tricki Davida Belle ? wynalazcy miejskiego sportu o nazwie parkour oraz RZA - członka legendarnej grupy hip-hopowej Wu-Tang Clan - w roli bezwzględnego bossa gangu, który trzyma w szachu futurystyczne Detroit. Ostatni z wymienionych aktorów zagrał m.in. w jednym z sezonów popularnego serialu ?Californication? z Davidem Duchovnym w roli głównej.

Poniżej oraz w załączeniu prezentujemy główny plakat do filmu ?Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych? z Paulem Walkerem na pierwszym planie oraz dwie dodatkowe kreacje z Davidem Belle oraz RZA.

 

?Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych? w kinach od 25 kwietnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz