„Co nas kręci” w Multikinie. Rozdajemy zaproszenia na premierowy pokaz filmu! (zakończony)

Niezwykła pasja zwykłych ludzi wyłania się z motocyklowego dokumentu ?Co nas kręci?, którego siłą są wywiady z przeciętnymi pasjonatami dwóch kółek. Mimo, że część z nich z motocyklizmem miała do czynienia zawodowo jak Kenny Rogers, pierwszy Amerykanin na podium Moto GP, Jason DiSalvo ? zwycięzca Daytony czy Keith Code ? twórca California Superbike School to reżyser Bryan H. Carroll oszczędza nam tej wiedzy aż do napisów końcowych, tworząc wrażenie, że jednośladów może dosiadać każdy i czerpać z tego bez względu na wiek, płeć i liczbę kończyn niezwykłą przyjemność. ?Co nas kręci? to także opowieść o początkach motocyklizmu z migawkami trójkołowych pojazdów, służących jako maszyny serwisowe na drewnianych torach dla kolarzy.

Film ?Co nas kręci? (Why we ride) zobaczymy w 17 kinach Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz w kinie Silver Screen w Łodzi. Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na seans do Multikina. 1x2 Warszawa Ursynów 1x2 Multikino Bydgoszcz Aby wygrać podwójne zaproszenie, wystarczy być naszym fanem na Facebooku i odpowiedzieć na poniższe pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku.

W którym roku został wynaleziony motocykl?

Na odpowiedzi czekamy do dnia 23 maja(piątek) do godziny 14.00. Po tym czasie wylosujemy 2 osoby, które przysłały do nas prawidłową odpowiedź. Osoby, które wytypujemy zostaną powiadomione w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Zapraszamy do zabawy 🙂

Konkurs zakończony!

Prawidłowa odpowiedź to: 1885

Zaproszenia zdobyli:

P. Paulina z Warszawy

p. Bogdan z Bydgoszczy


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz