28.09. ?Romeo i Julia? Charlesa-François Gounoda w Kinie Muranów!

Najbardziej znana historia miłosna pod batutą Plácido Domingo. ?Romeo i Julia? prezentowana przez The Metropolitan Opera to dzieło dopracowane w każdym szczególe. W role głównych bohaterów wcielili się najwspanialsi artyści nowojorskiej MET ? Anna Netrebko oraz Roberto Algana. Opera ta to niesamowicie zmysłowe przedstawienie, które przyciąga tysiące widzów z całego świata.

Występują: Marc Heller, Louis Otey, Charles Taylor, Anna Netrebko, Nathan Gunn, Roberto Alagna, Jane Bunnell, David Won, Robert Lloyd, Isabel Leonard, Tony Stevenson, Dean Peterson dyrygent: Plácido Domingo | reżyseria: Guy Joosten | scenografia: Johannes Leiacker | kostiumy: Jorge Jara | Czas trwania: 180 minut

Nowojorskie spektakle z Metropolitan Opera to niezwykłe, niepowtarzalne wydarzenia artystycznie, zarówno pod względem wokalnym, jak i aktorskim. Od 129 lat nowojorska Met z sezonu na sezon bije wyznaczane przez siebie rekordy popularności. Każdego wieczoru sala gromadzi 3800 gości z całego świata. Każda premiera staje się nową kartą w historii opery.

Każdy widz kina Muranów będzie miał poczucie bezpośredniego uczestnictwa w spektaklu, znajdzie się w gronie tysięcy widzów, którzy mieli okazję obejrzeć to samo przedstawienie na całym świecie.

Ceny biletów: 60 zł ulgowy | 70 zł normalny W przerwie lampka wina.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz